Junior Data Analytics Danych/Młodszy Consultant SQL
  • Warsaw
Warszawa, Warsaw, Masovian Voivodeship, Polska
TeamQuest Sp. z o.o.
23. 4. 2024

Nasz klient to globalna firma działająca na rynku inwestycji w nieruchomości i zarządzania funduszami

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Praca w międzynarodowej organizacji
  • Współpraca z doświadczonym zespołem
  • Możliwości rozwoju i szkoleń
  • Praca w biurze w dogodnej lokalizacji

Obowiązki:

  • Analiza danych (proces analizowania surowych danych w celu wyciągnięcia istotnych, działalnych wniosków, które następnie są wykorzystywane do informowania i podejmowania inteligentnych decyzji biznesowych)
  • Przygotowywanie danych do raportów
  • Tworzenie podstawowych zapytań do bazy danych (SQL) - tworzenie raportów i rozwiązań opartych na wymaganiach klienta
  • Raportowanie wykonanej pracy
  • Ścisła współpraca z konsultantami przy tworzeniu analizy

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku - minimum 3 miesiące
  • Doświadczenie w pozyskiwaniu danych z różnych źródeł, ich czyszczeniu i przeprowadzaniu analiz eksploracyjnych
  • Znajomość SQL, doświadczenie komercyjne minimum 3-6 miesięcy
  • Doskonałe umiejętności analityczne, łatwość w wyciąganiu wniosków, poszukiwaniu informacji i tworzeniu rozwiązań
  • Dobra znajomość pakietu MS Office, zwłaszcza Excela, w tym VBA
  • Bardzo dobre umiejętności języka angielskiego
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Zaangażowanie, umiejętność skutecznego ustalania priorytetów i wykonywania zadań, wytrwałość w dążeniu do celów, umiejętności komunikacyjne

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. ochrony danych Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 581
    19 190