Junior Data Analyst
  • Kraków
Kraków, Kraków, Małopolskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
28. 9. 2024

Jesteś osobą o silnych zdolnościach analitycznych i dopiero zaczynasz swoją karierę zawodową? Jeśli analiza danych i automatyzacja procesów to Twoje mocne strony, to ogłoszenie jest właśnie dla Ciebie!

Oczekujemy

  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2+
  • wykształcenie wyższe związane z analizą danych lub ekonometrią
  • świetna znajomość Excela
  • dyspozycyjność w pełnym wymiarze godzin
  • podstawowa znajomość VBA lub Accessa
  • mile widziana znajomość PowerBI
  • nie wymagamy doświadczenia zawodowego - mile widziane osoby po programach stażowych i praktykach studenckich

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • pracę w firmie międzynarodowej o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • możliwość rozwoju w wielokulturowym środowisku;
  • system hybrydowy - 3 dni w tygodniu zdalnie;
  • dofinansowanie do posiłków 250 zł miesięcznie;
  • system premii półrocznej do 6% półrocznego wynagrodzenia;
  • ryczałt za pracę zdalną;
  • umowę o pracę tymczasową

Zadania

  • uzgadnianie baz danych i wyodrębnianie raportów w dziale Pricing Data Quality;
  • praca nad automatyzacją procesów przy użyciu VBA lub innych aplikacji;
  • praca z dużą ilością danych, wprowadzanie zmian;
  • identyfikowanie, badanie i korygowanie problemów związanych z jakością danych podstawowych;

  • Praca Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 069
    20 392