Junior Data Analyst
  • Grójec
Grójec, Grójec, mazowieckie, Polska
GRUPA PZW
26. 5. 2024

Grupa PZW poszukuje osób do zespołu! Czy jesteś gotów na nowe wyzwania? Jesteśmy firmą, która wciąż się rozwija i poszerza swoje horyzonty. Obecnie rekrutujemy na stanowisko Junior Data Analyst.

Obowiązki

  • Wykorzystanie skryptów i narzędzi do efektywnego przetwarzania, analizy i przechowywania danych.
  • Budowa systemów oraz prezentacja raportów i zestawień analitycznych bazujących na wielu źródłach danych.
  • Budowa i obsługa narzędzi bazujących na technologiach Power Platform, SQL i językach skryptowych
  • Wykonywanie raportów i zestawień (cyklicznych oraz ad-hoc).

Wymagania

  • Praktyczna znajomość języka Python (dobra znajomość pakietów: Pandas, Pyspark, Numpy)
  • Praktyczna znajomość języka SQL,
  • Umiejętność efektywnej komunikacji zespołowej.
  • Znajomość SQL obejmującą tworzenie złożonych zapytań oraz procedur składowych
  • Znajomość języka polskiego na poziomie C2 oraz języka angielskiego na poziomie B2 zarówno w mowie jak i w piśmie.
  • SQL
  • Python
  • HTML, CSS

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Ciekawe i ambitne projekty
  • Możliwość zdobywania nowych umiejętności i rozwoju zawodowego

  • Mile widziane: PowerShell, Power Platform, Flask
  • Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami

  • Praca Grójec
  • Grójec - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    85 605
    15 914