Junior claims specialist
  • Katowice
junior claims specialist
Katowice, Katowice, Śląskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
21. 9. 2024

Bardzo dobrze komunikujesz się w j. angielskim (minimum B2/C1)? Chcesz zdobyć pierwsze doświadczenie zawodowe w międzynarodowym środowisku w obszarze reklamacji? A może pracowałaś/łeś już na podobnym stanowisku?

Jeśli tak to świetnie się składa, ponieważ dla największej firmy na świecie z branży herbacianej poszukujemy Młodszego Specialisty ds. Reklamacji. Daj sobie szansę na rozwój i aplikuj już dziś !

Oczekujemy

  • Doświadczenia biznesowego w procesowaniu reklamacji lub chęci rozwoju w tym obszarze
  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego (minimum B2/C1)
  • Znajomości SAP lub chęci rozwoju w tym obszarze
  • Komunikatywności, łatwości przyswajania nowej wiedzy, umiejętności analitycznego myślenia
  • Chęci zdobycia doświadczenia w międzynarodowym środowisku i rozwoju zawodowego

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Możliwość rozwoju swoich kompetencji
  • Zatrudnienie na umowę o pracę tymczasową przez agencję Randstad (na okres 6 miesięcy)
  • Godziny pracy: 10:00 - 18:00

Zadania

  • Procesowanie reklamacji logistycznych, roszczeń handlowych oraz kar wynikających z kontraktów z klientem na rynek USA i Kanady
  • Pozyskiwanie dokumentacji z portalu klienta, skrzynek mailowych
  • Praca w systemie SAP; tworzenie not kredytowych/debetowych/ rozliczanie kontraktow klienta
  • Ścisła współpraca z działami Customer Collaboration i Logistyka

  • Praca Katowice
  • Katowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    103 518
    20 132