Junior Business Development Manager
  • Żory
Żory, Żory, śląskie, Polska
Instanta Sp. z o.o.
29. 5. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne pozyskiwanie klientów.
  • Poszukiwanie innowacyjnych kanałów dystrybucji i sposobów sprzedaży na zagranicznych rynkach.
  • Opracowywanie strategii marketingowej dla działu/firmy oraz planów sprzedaży na rynkach międzynarodowych.
  • Monitorowanie i analiza danych rynkowych, które pomogą zrozumieć segmenty rynku, preferencje konsumentów, działania konkurencji oraz wyniki naszych własnych produktów/usług.
  • Reprezentacja firmy na prestiżowych międzynarodowych targach.

Nasze wymagania

  • Gotowość do podróży zagranicznych.
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (znajomość dodatkowego języka będzie mile widziana).
  • Umiejętność efektywnej prezentacji i negocjacji.
  • Komunikatywność oraz umiejętność obiektywnej i analitycznej oceny sytuacji.
  • Zdolności do budowania relacji biznesowych i pracy w zespole.

To oferujemy

Oferujemy możliwość rozwoju zawodowego w uznanej i dynamicznie rozwijającej się firmie, będącej liderem w produkcji kawy. Praca z nami umożliwia zdobycie cennego doświadczenia na międzynarodowej arenie, w profesjonalnym i inspirującym środowisku.

  • Praca Żory
  • Manager Żory
  • Żory - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 956
    15 055