Junior Business Analyst IT
  • Gliwice
Gliwice, Gliwice, Silesian Voivodeship, Polska
EVA Dywaniki
25. 4. 2024

Cześć ! Z tej strony team EVA Dywaniki . Jesteśmy szybko rozwijającym się startupem (średni roczny wzrost firmy >500% ) produkującym technologiczne akcesoria samochodowe we własnym zakresie.

Zmieniamy branżę produkując pierwsze w Polsce i UE innowacyjne dywaniki samochodowe z EVA z nowoczesną technologią. Od 4 lat ulepszamy życia i komfort zarówno kierowców jak i pasażerów działając na przestrzeni B2C (własny e-commerce).

Strategią firmy jest wyjście na rynki zagraniczne ze sprzedażą w 10+ krajach, w Polsce nasze produkty już podbiły serca klientów [NPS > 86%.

Będziemy super match’em jeśli:

  • Chcesz razem z zespołem IT tworzyć oraz udoskonalać procesy w firmie
  • Masz motywację i proaktywne nastawienie
  • Biegle posługujesz się językiem angielskim [ B2-C1 ,
  • Znasz język ukraiński/ rosyjski na poziomie native/ C2 - MUST
  • Chcesz pracować na samodzielnym stanowisku
  • Podejście analityczne to dla Ciebie standard
  • Posiadasz podstawową wiedzę z działania systemów CRM, CMS
  • Masz doświadczenie w pracy z systemami zarządzania projektami (PM tools)
  • Masz umiejętności prawidłowego ustalania priorytetów zadań.
  • Masz chęć do nauki i chcesz podejmować inicjatywę, przy proponowaniu własnych rozwiązań
  • Wiesz, jak pracować na rezultaty zgodnie z wyznaczonymi terminami
  • Jesteś mega ciekawy/a świata i zawsze gotowy/a do rozwoju!

Co oferujemy:

  • praca w trybie zdalnym [ 100% remote
  • Możliwość rozwoju swoich kompetencji oraz nabycia wartościowego doświadczenia w wielu gałęziach branży IT
  • Naukę na poziomie zaawansowanym, jak pracować z wieloma systemami, z których korzystają wszystkie firmy
  • Dobry fun - oprócz pracy stawiamy na dobry vibe! - lubimy się spotkać po pracy na eventy integracyjne całej firmy
  • Bezpośredni wpływ na rozwój firmy
  • Doświadczenie w pracy w startupie (jesteśmy na rynku od 4 lat z 5x+ rocznym wskaźnikiem wzrostu)
  • Pracę w zespole ambitnych osób, które z przyjemnością angażują się w codzienne wyzwania, tworząc razem mega pozytywną atmosferę.
  • Naprawdę młody i ambitny zespół (średni wiek zespołu - 29 lat)
  • Produkt z którego będziesz dumny (index NPS > 86%)
  • Mega ciekawy i efektywny proces wdrożenia,
  • Firmowe produkty do własnego przetestowania
  • Służbowy komputer (Windows)

Zakres obowiązków:

  • Ocena efektywności istniejących procesów w celu identyfikacji obszarów do optymalizacji.
  • Przyjmowanie requestów o utworzenie, zmianę lub optymalizację procesów od całego zespołu, analizowanie requestów i podejmowanie odpowiednich działań po analizie
  • Tworzenie propozycji nowych procesów lub modyfikacji istniejących, które przyczynią się do poprawy wydajności i efektywności pracy
  • Wdrażanie zaproponowanych zmian poprzez projektowanie i realizację nowych procesów zgodnie z metodologią zarządzania projektami w ścisłej współpracy z programistami

Po onboardingu szybko staniesz się ekspertem w swojej roli, i zyskasz unikalny wgląd w wiele procesów. Zanim zaczniesz samodzielnie zajmować się zadaniami, otrzymasz całe niezbędne wsparcie i zasoby, Możesz oczekiwać, że każdy dzień pozwoli Ci na rozwinięcie swoich skrzydeł.

Sprawdź nasze kanały social media:

Cały proces rekrutacji:

  1. Rozmowa telefoniczna - pre screeningowa (ok 5 min)
  2. 1 etap rekrutacji - spotkanie na Google Meet
  3. Zadanie rekrutacyjne
  4. 2 etap rekrutacji - spotkanie na Google Meet

5.Wyniki

Po przejściu procesu rekrutacji, do 2 tygodni otrzymasz informację zwrotną.

Brzmi jak opis pracy, której właśnie szukasz? Aplikuj

  • Praca Gliwice
  • Administrator IT Gliwice
  • Business Development Manager Gliwice
  • Specjalista ds. bezpieczeństwa IT Gliwice
  • Gliwice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 536
    20 228