Junior Associate - Tax M&A (Reputable Law Firm)
  • Warsaw
Warszawa, Warsaw, Masovian Voivodeship, Polska
Michael Page
31. 5. 2024
Informacje o stanowisku

O naszym kliencie

Naszym Klientem jest duża renomowana polska kancelaria prawna, która w związku z ciągłym rozwojem poszukuje osoby na stanowisko Junior Associate do cenionego na rynku zespołu podatkowego.

Opis stanowiska

  • Doradztwo w różnorodnych obszarach prawa podatkowego, ze szczególnym uwzględnieniem Tax M&A
  • Wsparcie prawników w projektach, w tym udzielanie porad, analiz, opracowań prawnopodatkowych i prawnych
  • Analiza przepisów, orzecznictwa i interpretacji podatkowych
  • Uczestnictwo w spotkaniach z klientami i możliwość reprezentacji ich przed organami

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe prawnicze
  • Podstawowa wiedza z zakresu prawa podatkowego, prawo spółek i cywilne
  • Minimum rok doświadczenia w doradztwie z zakresu prawa podatkowego
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Motywacja do nauki i rozwoju, proaktywność, inicjatywa, umiejętność pracy w zespole, dokładność i odpowiedzialność

Oferujemy

  • Naukę i wsparcie w rozwoju zawodowym poprzez pracę przy ciekawych projektach dla międzynarodowych i krajowych klientów
  • Atrakcyjne wynagrodzenie na podstawie umowy o pracę oraz przejrzystą ścieżkę kariery
  • Prywatną opiekę medyczną oraz kartę Multisport

#J-18808-Ljbffr

  • Praca Warszawa
  • Agent firmy inwestycyjnej Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    72 121
    13 678