Junior AML Specialist
  • Bydgoszcz
Bydgoszcz, Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie, Polska
Cryptocurrency Software Solutions Adam Gramowski
26. 8. 2024
Informacje o stanowisku

Informacje

Jako Cryptocurrency Software Solutions specjalizujemy się w tworzeniu i rozwijaniu rozwiązań w zakresie kryptowalut. Jesteśmy wiodącym operatorem bitomatów, które umożliwiają naszym klientom zakup oraz sprzedaż kryptowalut w około 230 lokalizacjach na całym świecie.

Opis stanowiska
Jako Junior AML Specialist, będziesz odpowiedzialny za:

  • współpracę i wsparcie AML manager i AML team
  • sporządzanie, analizowanie, opiniowanie i redagowanie projektów dokumentacji prawnej (procedury, umowy, analizy) oraz uczestniczenie w negocjacjach umów
  • pomoc przy weryfikacji dokumentów oraz procedur AML
  • research prawny i monitorowanie zmian prawnych AML i regulacji dotyczących kryptowalut w krajach europejskich oraz pozaeuropejskich
  • prowadzenie korespondencji oraz współpraca z kancelariami z krajów europejskich oraz pozaeuropejskich
  • udzielanie konsultacji w różnych kwestiach prawnych

Wymagania
  • posiadasz wykształcenie wyższe prawnicze
  • masz praktyczne doświadczenie w zakresie AML (min. 2 lata)
  • posługujesz się językiem angielskim na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację oraz samodzielne redagowanie dokumentów prawnych (min. B2)
  • posiadasz znajomość narzędzi Google oraz pakietu Office
  • umiesz sporządzać analizy przepisów prawa oraz sformułować konkluzję z researchu prawnego
  • jesteś sumienny i zaangażowany w działaniu
  • masz umiejętność analitycznego myślenia

Oferujemy
  • możliwość rozwoju w branży nowoczesnych technologii
  • przeszkolenie i wsparcie specjalistów
  • służbowy telefon i laptop
  • możliwość pracy w pełni zdalnej, hybrydowej lub w biurze,
  • umowa o pracę po okresie próbnym

  • Praca Bydgoszcz
  • Bydgoszcz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544