Junior Accountant with English
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
14. 8. 2024

Wspólnie z naszym Klientem - światowym liderem dostarczającym zintegrowane systemy informatyczne do branży detalicznej, restauracyjnej i bankowości cyfrowej - poszukujemy Młodszej Księgowej / Młodszego Księgowego z biegłą znajomością języka angielskiego.

Firma oferuje duże możliwości rozwoju zawodowego oraz długofalowej współpracy we wspierającym i motywującym środowisku.

Oczekujemy

  • wykształcenie wyższe, preferowane finanse/księgowość/ekonomia lub pokrewne
  • znajomość systemów ERP (mile widziana znajomość Oracle)
  • dobry poziom języka angielskiego w mowie i piśmie (B2/C1)
  • chęci do nauki i rozwoju

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • umowa o pracę bezpośrednio u naszego Klienta
  • hybrydowy model pracy
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pakiet benefitów, składający się z prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenia na życie

Zadania

wsparcie zespołu księgowego w codziennych czynnościach:

  • zamykanie miesiąca zgodnie z procedurami operacyjnymi, standardami korporacyjnymi i lokalnymi wymogami
  • przygotowywanie raportów statystycznych i innych raportów lokalnych
  • utrzymywanie dobrych relacji z wewnętrznymi i zewnętrznymi interesariuszami oraz terminowe odpowiadanie na ich pytania
  • wspieranie zewnętrznych i wewnętrznych audytorów
  • identyfikowanie możliwości usprawnienia procesów i aktywne uczestnictwo w inicjatywach doskonalenia procesów
  • przygotowywanie różnych raportów i analiz dla kierownictwa wyższego szczebla
  • odpowiedzialność za doraźne zapytana operacyjne i administracyjne

  • Praca Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544