JUNIOR ACCOUNT MANAGER w Event Family M. Adamczyk, N. Deszkiewicz S.C.
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Event Family M. Adamczyk, N. Deszkiewicz S.C.
23. 5. 2024
4000zł +
Informacje o stanowisku

Kim jesteśmy?

www.eventfamily.pl

Kogo szukamy?

Odpowiedzialnej, zaradnej i dynamicznej osoby na stanowisko Junior Account Manager w trybie zdalnym, z możliwością pracy w naszym biurze.

Jaki jest zakres obowiązków?

-       Obsługa systemu CRM (zamieszczanie ofert, ustawianie newsletterów i smsów do wysyłki)

-       Stały kontakt z firmami partnerskimi i regularne pozyskiwanie ofert na potrzeby realizowanych przez nas projektów

-       Bieżące raportowanie i analiza efektywności prowadzonych działań

-       Wsparcie przy organizacji i realizacji projektów eventowych

Czego wymagamy?

-       Biegłej znajomości języka polskiego

-       Dobrej znajomości języka angielskiego

-       Bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office (w szczególności Excel)

-       Sumiennej i rzetelnej pracy oraz otwartości na ciekawe wyzwania

-       Wysokiej kultury osobistej oraz rozwiniętej umiejętności pisania i redakcji tekstów

-       Zdolności interpersonalnych i łatwości w nawiązywaniu relacji

-       Prawa jazdy kategorii B

-       Mile widziane doświadczenie w sprzedaży, copywritingu, tworzeniu newsletterów i pisanych materiałów marketingowych

Co oferujemy?

-        Elastyczny czas i miejsce pracy

-        Pracę w zgranym zespole i miłej atmosferze

-        Możliwość rozwoju i zdobywania doświadczenia przy wielu ciekawych projektach

-        Służbowy telefon i laptop

-        Atrakcyjne wynagrodzenie

-        Umowę-zlecenie lub kontrakt b2b na czas nieokreślony z 1-miesięcznym okresem wypowiedzenia

Zgłoszenia zawierające CV wraz z krótką notką o sobie prosimy przesyłać na adres:

Odpowiemy na każdą wiadomość.

  • Praca Warszawa
  • Account manager Warszawa
  • Key Account Manager Warszawa
  • Manager Warszawa
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Warszawa
  • Doradca podatkowy w Polsce Warszawa
  • Pracownicy uczelni w Polsce Warszawa
  • Project Manager Warszawa
  • Product manager Warszawa
  • HR Manager Warszawa
  • Content Manager Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    72 121
    13 678