Jira Delivery Manager
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, Województwo dolnośląskie, Polska
KRUK S.A
20. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Twoje zadania:

  • Zarządzanie organizacją pracy w Jira w tym:
  • Stworzeniem standardów pracy z Jira
  • Monitorowaniem przestrzegania reguł pracy z narzędziem
  • Stworzenie wystandaryzowanych raportów z Jira
  • Tworzenie informacji zarządczej na potrzeby managementu IT
  • Budowa strategii rozwoju Jiry oraz całego środowiska Atlassian pod kątem potrzeb IT we współpracy z zespołem IT odpowiedzialnym za rozwój techniczny Jira
  • Ścisła współpraca z analitykami biznesowymi, kadrą zarządzającą oraz z zespołem technicznym, w szczególności:
  • Zarządzanie backlogiem i priorytetyzacja zadań
  • Prowadzenie cyklicznych spotkań zespołu technicznego (;Refinement itp);
  • Współpraca z dostawcami produktów Atlassian oraz klientami wewnętrznymi z wszystkich spółek Grupy KRUK

Nasze oczekiwania:

  • doświadczenie na stanowisku Delivery Managera, Product Ownera lub pokrewnym
  • umiejętność wizualizacji i prezentowania danych (;używamy Power BI i eazyBI);
  • Podstawowa znajomość SQL
  • doświadczenie w analizie wymagań oraz projektowaniu systemów informatycznych,
  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację (;poziom min. B2);
  • umiejętności interpersonalne, komunikatywność, asertywność
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej oraz zespołu, odpowiedzialność za działania
  • znajomość Jira w stopniu zaawansowanym:
  • zarządzanie backlog"iem (;scrum/kanban);
  • znajomość działania workflows, custom fields, screens, automation
  • tworzenie zaawansowanych zapytań JQL, dashboards oraz plans w advanced roadmaps

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B
  • Możliwość pracy w pełni zdalnej lub hybrydowej - mamy biuro we Wrocławiu
  • Elastyczny czas pracy (;pracę rozpoczynamy między godz. 6:00 a 11:00);
  • Zapewniamy stabilną współpracę i możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku,
  • Atrakcyjny pakiet benefitów dla pracowników: prywatna opieka medyczna Luxmed, dofinansowanie do karty Multisport, dodatkowe świadczenia dopasowane do Twoich potrzeb w ramach systemu kafeterii, ubezpieczenie dla pracownika na preferencyjnych warunkach
  • Możliwość wypożyczenia samochodu firmowego do użytku prywatnego

  • Praca Wrocław
  • Manager Wrocław
  • Account manager Wrocław
  • Project Manager Wrocław
  • Product manager Wrocław
  • HR Manager Wrocław
  • Content Manager Wrocław
  • Key Account Manager Wrocław
  • Business Development Manager Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 225
    21 045