Jesień wcale nie musi być nudna - postaw na ciekawą pracę! w CCIG Group Sp. z o.o.
  • Kielce
Kielce, Kielce, świętokrzyskie, Polska
CCIG Group Sp. z o.o.
28. 9. 2024
Nie podano

Unique People Sp. z o.o., wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje pracy tymczasowej, o nr. 15946, dla swojego Klienta CCIG Group poszukuje osób na stanowisko Telefoniczny Doradca Klienta.

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że łączenie pierwszej pracy ze studiami wiele od Ciebie wymaga. Dlatego doceniamy, że już na studiach myślisz o swojej przyszłości. Zrobimy wszystko, aby ułatwić Ci start!

Zadania:

  • Kontakt z klientami sieci Orange
  • Raportowanie bieżących wyników pracy

Oczekiwania:

  • Komunikatywność
  • Zaangażowanie
  • Łatwości w nawiązywaniu pozytywnych relacji

Oferujemy:

  • Pakiet wdrożeniowy przygotowujący do pracy - nie przejmuj się brakiem doświadczenia
  • Bonus szkoleniowy 300 zł brutto
  • Elastyczny grafik - sam decydujesz kiedy pracujesz
  • Stałą stawkę godzinową 28,10 złbrutto
  • Premie sprzedażowe
  • Pomoc i stałe wsparcie na każdym etapie współpracy
  • Kartę rabatową na popularne usługi w 13 miastach

Nawet osoba nieśmiała może zostać super doradcą! Podczas każdej rozmowy uczysz się pewności siebie, efektywnej komunikacji i negocjacji. Dzięki temu w krótkim czasie stajesz się prawdziwym ekspertem.

Wyślij do nas swoje CV i sam się przekonaj :)

  • Praca Kielce
  • Pracownik na wysokościach Kielce
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Kielce
  • Pracownicy uczelni w Polsce Kielce
  • Doradca podatkowy w Polsce Kielce
  • Kielce - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 069
    20 392