Javascript Game Developer
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, Lower Silesian Voivodeship, Polska
Pixel XL
26. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Czym jest Pixel XL?

Kojarzysz podłoga to lawa? Tutaj jest ona na wyciągnięcie... stopy.

Pixel XL to dynamicznie rozwijająca się firma zapewniająca naszym graczom rozrywkę na najwyższym poziomie. Gry interaktywne, łączące zręczność, szybkość i wytrzymałość z logicznymi zagadkami - a to wszystko na innowacyjnej macie podłogowej. Jeśli nie boisz się wyzwań i chcesz pracować na zupełnie nowym polu w branży gier, dołącz do naszego zespołu!

Sprawdź nas na tiktoku: pixelxlpoland

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie i rozwijanie gier na interaktywne maty przy użyciu naszego autorskiego silnika.
  • Współpraca z naszym grafikiem i game designerem w celu realizacji projektów na najwyższym poziomie.
  • Diagnozowanie i rozwiązywanie problemów kodu.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy jako Game Developer (w dowolnej technologii).
  • Znajomość języka programowania Javascript.
  • Wiedza w zakresie matematyki świata gier.
  • Znajomość systemów kontroli wersji (GIT).
  • Umiejętność rozwiązywania problemów i zdolności analityczne.
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Pasja do gier :)

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy z autorskimi/nietypowymi silnikami gier.
  • Umiejętność optymalizacji grafiki i rozgrywki.
  • Zainteresowanie nowoczesnymi technologiami

To oferujemy

  • Pracę z doświadczonym zespołem, nad projektami, które przecierają nowe szlaki w branży gier.
  • Zniżki pracownicze.
  • Przyjazną, startupową atmosferę i wsparcie w rozwoju zawodowym.
  • Łamigłówkowe czwartki :)

  • Praca Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    112 795
    20 210