JavaScript Backend Developer
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, dolnośląskie, Polska
Trans.eu Group S.A,
10. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Cześć!

Chcesz się rozwijać u jednego z najlepszych pracodawców w Polsce?

Zapraszamy Cię na pokład grupy Trans.eu – europejskiego lidera innowacyjnych rozwiązań IT dla biznesu. Nieustanny rozwój jest wpisany w nasze DNA. Jest on możliwy dzięki pasji i zaangażowaniu naszych ludzi – ponad 900 osób w 12 krajach Europy. Razem chcemy zmieniać branżę transportową na lepsze. I robić to po mistrzowsku.

Jeżeli chcesz się spełniać w zgodzie ze swoimi talentami, wdrażać odważne pomysły w życie i mieć przy tym mnóstwo frajdy, dołącz do nas!

Twój zakres obowiązków

  • Implementacja nowych rozwiązań w zakresie technologii serwerowych (Node.js / Nest.js / Express.js)
  • Realizacja i rozwój aplikacji serwerowych
  • Tworzenie narzędzi wspierających proces powstawania aplikacji
  • Wdrażanie do użytku aplikacji serwerowych
  • Projektowanie architektury aplikacji
  • Projektowanie interfejsów użytkownika aplikacji
  • Projektowanie i pisanie przypadków testowych
  • Tworzenie raportów testowych
  • Testowanie błędów i nowych funkcjonalności
  • Zgłaszanie wykrytych błędów i zarządzanie nimi (Jira)
  • Testowanie scenariuszy dla aplikacji
  • Przygotowywanie podstawowych konfiguracji środowisk produkcyjnych z użyciem Dockera
  • Współpraca i wsparcie innych zespołów z wdrażaniem i rozszerzeniem funkcjonalności aplikacji
  • Współpraca z designerami podczas planowania i implementacji zadań
  • Analiza potrzeb użytkowników i tworzenie odpowiednich zadań do wykonania

Nasze wymagania

  • Minimum 3 lata doświadczenia w pracy jako Software Engineer
  • Bardzo dobra znajomość technologii: Javascript, TypeScript, Node.js, baz danych MySQL i PgSQL, Docker
  • Komunikatywność i umiejętność pracy zespołowej - umiejętność efektywnej komunikacji oraz współpracy z innymi członkami zespołu jest kluczowa
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie swobodnej pracy z dokumentacją
  • Znajomość: NestJS, RabbitMQ, Elasticsearch, Redis, AWS, Terraform

To oferujemy

  • Chcemy, abyś robił/-a to, co sprawia Ci najwięcej satysfakcji, dlatego na pewno ucieszysz się dodatkowo z:
  • Pysznych śniadań, soków, herbaty, kawy (z mlekiem – od sojowego po klasyczne 2%) – kiedy tylko jesteś w biurze
  • Pracy w trybie hybrydowym
  • Prywatnej opieki medycznej LuxMed oraz karty Multisport
  • Możliwości skorzystania z masaży odciążających kręgosłup
  • Zespołowy budżet szkoleniowy
  • Dofinansowania do stanowiska pracy w domu (oczywiście sprzęt zapewniamy na start, ale gdybyś chciał/-a jakąś ekstra “magiczną” klawiaturę – dajemy taką opcję)
  • Eventów integrujących zespół
  • Voucherów podarunkowych i bonów świątecznych
  • Ośrodka wczasowego nad jeziorem do dyspozycji pracowników
  • Możliwości dołączenia do różnych sekcji sportowych w firmie
  • W przypadku współpracy w ramach UoP – dostępu do Funduszu Świadczeń Socjalnych
  • Nie boimy się latać i mierzyć wysoko!

Brzmi dobrze? Daj się poznać, klikając „Aplikuj!

  • Praca Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 631
    18 246