Java Team Leader
  • Gliwice
Gliwice, Gliwice, śląskie, Polska
HAYS
23. 8. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Gliwice
NR REF.: 1188053

Dla naszego klienta aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko
Lokalizacja: Gliwice, praca hybrydowa
Stawka: 140 - 160 zł/h netto
Typ kontraktu: B2B, przez Hays PolandWspółpraca: półroczny kontrakt z możliwością przedłużenia

Główne obowiązki:

  • Zarządzanie zespołem deweloperów pracujących nad aplikacjami w chmurze Azure – praca w metodologii zwinnej
  • Koordynowanie działań i projektów zespołu w celu zapewnienia terminowego i efektywnego dostarczania aplikacji
  • Monitorowanie postępów prac oraz wyznaczanie i realizacja celów projektowych
  • Wspieranie i rozwijanie umiejętności członków zespołu poprzez szkolenia i mentoring
  • Utrzymywanie regularnej komunikacji z klientem wewnętrznym w celu zapewnienia zgodności realizowanych projektów z oczekiwaniami
  • Zarządzanie zespołem w dążeniu do ciągłego doskonalenia oraz identyfikowanie i wdrażanie nowych rozwiązań i technologii.

  • Wymagania:
  • Znajomość narzędzi, języka i środowisk: Java 17 (11), Kotlin (1.6.21), Spring Framework (2.7.2), Gradle, Azure CLI, GitLab, Hibernate, Liquibase,
  • Doświadczenie w pracy z platformą Microsoft Azure (w tym B2C)
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem programistów
  • Znajomość narzędzi do monitorowania i zarządzania aplikacjami chmurowymi
  • Umiejętność analizy i optymalizacji kosztów związanych z infrastrukturą chmurową
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i przywódcze

  • Mile widziane:
  • Wiedza i znajomość procesu KSEF
  • Wykształcenie wyższe związane z informatyką lub pokrewnymi dziedzinami

  • Praca Gliwice
  • Team leader Gliwice
  • Gliwice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584