Java Team Leader
  • Gliwice
Gliwice, Gliwice, Śląskie, Polska
HAYS POLAND Sp. z o.o.
22. 8. 2024

Dla naszego klienta aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko

Lokalizacja: Gliwice, praca hybrydowa
Stawka: 140 - 160 zł/h netto
Typ kontraktu: B2B, przez Hays Poland
Współpraca: półroczny kontrakt z możliwością przedłużenia

Główne obowiązki:
  1. Zarządzanie zespołem deweloperów pracujących nad aplikacjami w chmurze Azure – praca w metodologii zwinnej
  2. Koordynowanie działań i projektów zespołu w celu zapewnienia terminowego i efektywnego dostarczania aplikacji
  3. Monitorowanie postępów prac oraz wyznaczanie i realizacja celów projektowych
  4. Wspieranie i rozwijanie umiejętności członków zespołu poprzez szkolenia i mentoring
  5. Utrzymywanie regularnej komunikacji z klientem wewnętrznym w celu zapewnienia zgodności realizowanych projektów z oczekiwaniami
  6. Zarządzanie zespołem w dążeniu do ciągłego doskonalenia oraz identyfikowanie i wdrażanie nowych rozwiązań i technologii.

Wymagania:
  1. Znajomość narzędzi, języka i środowisk: Java 17 (11), Kotlin (1.6.21), Spring Framework (2.7.2), Gradle, Azure CLI, GitLab, Hibernate, Liquibase,
  2. Doświadczenie w pracy z platformą Microsoft Azure (w tym B2C)
  3. Doświadczenie w zarządzaniu zespołem programistów
  4. Znajomość narzędzi do monitorowania i zarządzania aplikacjami chmurowymi
  5. Umiejętność analizy i optymalizacji kosztów związanych z infrastrukturą chmurową
  6. Doskonałe umiejętności komunikacyjne i przywódcze

Mile widziane:
  1. Wiedza i znajomość procesu KSEF
  2. Wykształcenie wyższe związane z informatyką lub pokrewnymi dziedzinami

  • Praca Gliwice
  • Team leader Gliwice
  • Gliwice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584