Java Senior Backend Developer
  • Warsaw
Warszawa, Warsaw, Masovian Voivodeship, Polska
Onyx Alfa Sp z o. o.
6. 6. 2024

Miejsce pracy: Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Java
  • Google Cloud Platform
  • SQL
  • ELK
  • Prometheus
  • Grafana

Mile widziane

  • NgRx

System operacyjny

  • Windows

O projekcie

ONYX to innowacyjny TMS oparty o autorski silnik optymalizujący.

Zwycięzca nagrody EEC 2024.

Posiadamy ponad 1200 klientów z flotą przekraczającą 12 tyś pojazdów.

Twój zakres obowiązków

  • Rozwijanie nowych funkcji: Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za rozwijanie nowej funkcjonalności, tj. wielowymiarowej platformy logistycznej. Twoja wiedza i doświadczenie będą kluczowe w implementacji zaawansowanych funkcji dostosowanych do zmieniających się wymagań rynku i opinii klientów.
  • Ulepszanie istniejących rozwiązań: Wykorzystując swoje umiejętności w języku Java, będziesz rozwijać i optymalizować istniejące rozwiązania, aby sprostać rosnącemu ruchowi i bazie użytkowników. Skupisz się na poprawie wydajności i skalowalności, dostosowując się do zmieniających się wymagań.
  • Wykorzystanie usług chmurowych GCP: Będziesz korzystać z usług chmurowych GCP, takich jak Pub/Sub, BigQuery, Cloud Functions, Compute Engine, Cloud Monitoring, i Cloud Storage, aby dostarczać solidne rozwiązania. Twoje umiejętności decyzyjne będą kluczowe przy wyborze najodpowiedniejszych usług w oparciu o wymagania projektowe i kryteria.
  • Pisanie i optymalizacja zapytań SQL: Twoja wiedza z zakresu SQL będzie kluczowa przy tworzeniu wydajnych zapytań oraz optymalizacji istniejących, aby poprawić wydajność i responsywność baz danych.
  • Prowadzenie jako Feature Lead: W roli Feature Lead będziesz prowadzić i koordynować zespoły międzyfunkcyjne dedykowane do dostarczania konkretnych rozwiązań. Będziesz komunikować wyniki projektów do szerokiej grupy odbiorców w firmie i podejmować świadome decyzje biznesowe na podstawie uzyskanych informacji.
  • Prowadzenie przeglądów kodu: Będziesz liderem w przeprowadzaniu szczegółowych przeglądów kodu, dbając o to, aby nasza baza kodu utrzymywała wysokie standardy jakości i spójności.
  • Dzielenie się wiedzą: Będziesz dzielić się swoją wiedzą podczas warsztatów, aby przekazywać dobre praktyki i trendy rynkowe.

Nasze wymagania

  • Minimum 4 lata doświadczenia komercyjnego jako Java Developer
  • Codzienne korzystanie z usług GCP przy przygotowywaniu rozwiązań
  • Doświadczenie z bazami danych SQL i NoSQL
  • Bliska współpraca z zespołami produktowymi oraz zdolność do podejmowania decyzji biznesowych
  • Znajomość pipelineów CI / CD
  • Biegła znajomość języka angielskiego
  • Doświadczenie w pracy z narzędziami monitorowania i logowania (ELK, Prometheus, Grafana)

  • Doświadczenie w pracy z state management (preferowane NgRx).
  • Umiejętność pisania testów jednostkowych za pomocą narzędzi takich jak Karma, Jasmine lub Jest.

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji

Tak pracujemy nad projektem

  • code review
  • Continuous Deployment
  • Continuous Integration
  • narzędzia do trackowania zadań
  • automatyzacja testów
  • testy funkcjonalne
  • testy integracyjne
  • testy wydajnościowe

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • konferencje w Polsce
  • konferencje zagraniczne

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość pracy zdalnej lub hybrydowej
  • Elastyczne godziny pracy
  • Pakiet benefitów (opieka medyczna, karta sportowa, szkolenia)
  • Przyjazne i dynamiczne środowisko pracy

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • spotkania integracyjne

Spółka ONYX Alfa zajmuje się opracowywaniem rozwiązań w zakresie oprogramowania, sztucznej inteligencji oraz hardware’u w branży logistycznej. W związku z nowymi projektami poszukujemy programistów do naszego zespołu znajdującego się w Warszawie.

  • Praca Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    69 108
    13 370