Java Fullstack Developer (bankowość)
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Województwo mazowieckie, Polska
Britenet
2. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Projekt dla jednego z wiodących banków w Polsce.

Nasze oczekiwania:

  • Minimum 4 lata komercyjnego doświadczenia na stanowisku Java Developera
  • Doświadczenie w programowaniu aplikacji z wykorzystaniem technologii Frontend (JS, Angular, HTML5, CSS)
  • Wykształcenie wyższe min. inżynierskie o profilu ścisłym (preferowane kierunki: informatyczny, matematyczny, fizyczny)
  • Znajomość języka Java 17/21
  • Doświadczenie w pracy z Groovy
  • Znajomość frameworka Spring oraz Spring Boot
  • Znajomość narzędzi Spock, Junit, Mockito
  • Znajomość wzorców projektowych
  • Znajomość systemów rozproszonych
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1
  • Dbałość o wysoką jakość wytwarzanych rozwiązań
  • Chęć do ciągłego rozwoju i aktualizowania swojej wiedzy
  • Gotowość do pracy hybrydowej (min. 1x w tygodniu, Warszawa, Żoliborz)

Kluczowe zadania:

  • Rozwój nowych funkcjonalności w systemach bankowych
  • Zapewnienie wysokiej jakości oprogramowania (funkcjonalność, wydajność, niezawodność)
  • Udział w projektach realizowanych w jednostce
  • Proponowanie i wdrażanie nowych rozwiązań technologicznych, optymalizacji
  • Współpracę z analitykami, klientem biznesowym i innymi zespołami technicznymi
  • Tworzenie wysokiej jakości dokumentacji swojej pracy

  • Praca Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 108
    21 116