Java Full Stack Developer (Angular/React)
  • Warsaw
Warszawa, Warsaw, Masovian Voivodeship, Polska
TeamQuest Sp. z o.o.
21. 7. 2024

Nasz klient to wiodąca firma w branży e-zdrowia, która od ponad 30 lat dostarcza innowacyjne rozwiązania informatyczne wspierające sektor opieki zdrowotnej. Zatrudniając ponad 8000 pracowników na całym świecie, firma obsługuje 1,6 miliona użytkowników zawodowych w 56 krajach, oferując produkty takie jak systemy informatyczne dla szpitali, systemy informacji radiologicznej, systemy informacji klinicznej dla endoskopii oraz przeglądarki DICOM. Dzięki swojemu bogatemu doświadczeniu, firma jest zaangażowana w poprawę organizacji pracy personelu medycznego, co przekłada się na lepszą jakość opieki nad pacjentami. Obecnie poszukujemy uzdolnionych kandydatów na różne stanowiska związane z informatyką medyczną, zarządzaniem szpitalami oraz obsługą klienta. Dołącz do naszego zespołu i pomóż kształtować przyszłość e-zdrowia na całym świecie.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • praca w pełni zdalna
  • praca w międzynarodowej organizacji z doświadczonymi programistami
  • zespół kierowniczy, który wesprze Cię w Twojej karierze
  • znaczący wpływ na kierunek projektu i jego rezultaty.

Obowiązki:

  • praca jako programista w zespole Scrum / Agile, który produkuje oprogramowanie medyczne HIS
  • uczestnictwo w tworzeniu koncepcji i implementacji rozwiązań
  • tworzenie testów automatycznych (jednostkowych, integracyjnych, wydajnościowych)
  • dbanie o jakość kodu (w tym kodu testowego) i całego produktu
  • pisanie dokumentacji stworzonych rozwiązań

Wymagania:

  • minimum 4 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • kreatywność i nastawienie zespołowe
  • dobra znajomość Java 11
  • znajomość HTML i JavaScript/Angular 17+
  • znajomość stosu technologicznego JAVA do tworzenia aplikacji webowych (JPA, Hibernate, Spring)
  • znajomość dobrych praktyk takich jak: TDD, SOLID, DRY, KISS
  • podstawowa znajomość narzędzi testowych takich jak JMeter, TestNG, JUnit
  • doświadczenie w pracy z Maven i Gitem
  • doświadczenie w praktycznym stosowaniu wzorców projektowych
  • chęć ciągłego doskonalenia wiedzy i kwalifikacji
  • umiejętność czytania i pisania dokumentacji technicznej po angielsku (mile widziana: komunikatywna znajomość języka angielskiego)

Dodatkowe atuty:

  • Znajomość JBoss/Tomcat
  • Znajomość jProfiler, jMeter

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

  • Praca Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 326
    19 941