Java Expert
  • Szczecin
Java Expert
Szczecin, Szczecin, Polska
Oskar Wegner Sp z o.o.
7. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Widełki:

22 000 - 24 000 PLN netto / miesiąc (B2B)

Java Expert

Jesteśmy dynamiczną firmą technologiczną, która łączy innowacyjne podejście z pasją do tworzenia nowoczesnych rozwiązań. Aktualnie do realizacji nowego projektu poszukujemy solidnego developera z eksperckim doświadczeniem w Java, który dołączy do naszego zespołu i wesprze nas w tworzeniu i rozwijaniu autorskich funkcjonalności.

Jeżeli masz seniorskie doświadczenie w Javie i lubisz pracę zespołową to aplikuj, jesteśmy pewni, że nie będziesz żałować.

Twoje zadania:

  • Projektowanie i implementacja rozwiązań opartych na Javie.
  • Współpraca z zespołem programistów w celu dostarczania wysokiej jakości kodu.
  • Angażowanie się w procesy decyzyjne dotyczące technologii i architektury projektów.
  • Utrzymywanie i rozwijanie nowej aplikacji, z naciskiem na dobre praktyki i bezpieczeństwo.
  • Analiza i weryfikacja proponowanych rozwiązań developerskich pod względem spójności z wymaganiami funkcjonalnymi nowej aplikacji.

Oferujemy:

Oferujemy:-

  • Wynagrodzenie 22 000 – 24 000 PLN na B2B (lub inną formę współpracy)
  • Po okresie wdrożenia w zespół i projekt pracę hybrydową (3 dni w biurze, 2 dni zdalnie)
  • Możliwość pracy z zagranicy (workation)
  • Elastyczne godziny pracy z uwzględnieniem core hours 9:30-15:30
  • Komfortowe biuro w centrum Szczecina
  • Przyjazną atmosferę i kulturę opartą na koleżeńskich relacjach
  • Możliwość rozwoju i nauki (konferencje, szkolenia, dostęp do najnowszych technologii)

Wymagania:

Nasze oczekiwania:

  • Minimum 5 lat doświadczenia w programowaniu backend serwisów w Javie.
  • Praktyczna znajomość Spring Boot
  • Praktyczna znajomość Oracle Database i Monolithic Architecture
  • Umiejętność praktycznego zastosowanie DDD oraz pisania testów
  • Efektywne dzielenie się wiedzą i doświadczeniem z zespołem

  • Praca Szczecin
  • Szczecin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    100 078
    19 667