Java Developer - Tribe Prepaid
  • Warsaw
Warszawa, Warsaw, Masovian Voivodeship, Polska
T-Mobile Polska S.A.
26. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Lokalizacja: Warszawa, Marynarska 12

Forma współpracy: Direct B2B

Tryb współpracy: Hybrydowo (z przewagą pracy zdalnej)

Rekrutacja Online!

Dołącz do zespołu devops Tribe Prapaid pracującego w metodyce Scrum. Biznesowo obszar usług telco: doładowania prepaid, provisioning, inwentoryka, order management usług do backendu. Rozwijamy istniejące systemy napisane lata temu w java, dekomponujemy na mikroserwisy (transformacja do kubernetes/aws), piszemy testy automatyczne, dokumentację w jira/conluence, realizujemy wsparcie powdrożeniowe (obsługa zgłoszeń klienckich, alarmów itp.), eliminacja podatności security, upgrady technologiczne itd.mile widziane doświadczenie w development aplikacji mobilnych (android).

Zadania, które na Ciebie czekają:

  • Praca z zespołem w metodyce Agile w frameworku SAFE
  • Współtworzenie rozwiązań w raz z zespołami biznesowymi
  • Projektowanie i rozwijanie aplikacji w języku java w architekturze mikroserwisów
  • Kompleksowa opieka nad zarządzanymi systemami
  • Aktywna współpraca z innymi działami technicznymi
  • Automatyzacja procesu CI/CD

W realizacji zadań pomoże Ci:

  • Doświadczenie w pracy z zespołem w metodyce Agile w frameworku SAFE
  • Doświadczenie w projektowaniu i rozwijaniu zaawansowanych aplikacji w języku java 11
  • Doświadczenie w optymalizacji i refaktoringu istniejącego kodu
  • Doświadczenie w aktywnej współpracy z innymi działami technicznymi i biznesowymi

Praca z technologiami i narzędziami:

  • Java 8, Java 17
  • Spring, SpringBoot 2, SringBoot 3
  • SQL (Postgres, MySQL)
  • no SQL (Redis, Mongo)
  • REST, OpenApi
  • Maven, Gradle
  • Git
  • CI/CD, Jenkins Gitlab CI
  • Linux
  • Docker, Kubernetes
  • AWS
  • Hibernate, Jooq
  • Tests: JUnit, Spock
  • JMS queues: artemis, pulsar
  • Analytical skills, Teamwork, DevOps mindset

  • Praca Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 035
    19 836