Mid/Senior Software Developer
  • Wrocław, dolnośląskie
Wrocław
AWSM
2. 4. 2024
120-200 zł/h
Informacje o stanowisku

Kim jesteśmy?

 Wrocławskim software-housem.

 Obecnie pracuje w naszej firmie około 20 osób.

 Pracujemy w swobodnej atmosferze

 Specjalizujemy się w projektach na rynki niemieckojęzyczne (głównie z branży ubezpieczeniowej).

Jakie mamy wymagania?

· Posiadasz min. 3 letnie doświadczenie w tworzeniu systemów informatycznych

· Potrafisz samodzielnie działać, jesteś kreatywny/a, poszukujesz rozwiązań

· Angażujesz się w realizację powierzonych zadań

· Znasz technologie programowania (Java, Spring, Web Services, SQL)

· Postępujesz zgodnie z uznanymi metodologiami software developmentu

· Znasz język polski i niemiecki na poziomie komunikatywnym (angielski mile widziany)

Co możemy Ci zaproponować?

·Pracę zdalnie/hybrydowo/stacjonarnie - sam wybierasz

·Elastyczne godziny pracy i dni w tygodniu - NIE musisz pracować 8-16

·UoP/ B2B - wybierz formę współpracy :)

(120-200zł netto/h) (w zależności od doświadczenia, stanowiska, projektu)

·Pracę nad projektami dla globalnych firm

·Luźny, niekorporacyjny styl - wszyscy jesteśmy na Ty ;)

Dodatkowo (niezależnie od rodzaju umowy):

·Sprzęt na Home Office-laptopy, 2 monitory (plus uchwyty), stacje dokujące, ergonomiczne krzesła

·Kartę Multisport i prywatną opiekę medyczną w INTER Polska (w tym dentystę)

·Ubezpieczenie na życie w Aviva

·Indywidualny budżet szkoleniowy - im wyższy staż, tym większy budżet

·Budżet na sprzęt - 9000k brutto

·Zajęcia językowe

·Kulinarne dni w biurze

·Zarabianie przez polecanie - polecisz kogoś do pracy - zarabiasz

·Imprezy integracyjne oraz wyjazdy firmowe

·Szkolenia wewnętrzne oraz wyjazdy na konferencje

·Możliwość przyjścia do biura z pupilem

Twoje obowiązki?

• Projektowanie i tworzenie modułów systemu

• Integracja systemów (Web Services)

• Trochę papierkowej roboty

• Testy i inspekcje kodu

• Korekty bugów w systemie

Etapy rekrutacji - czego możesz się spodziewać?

przesyłasz CV -->rozmowa wstępna -->rozmowa techniczna -->rozmowa z klientem (w zależności od projektu po niemiecku/angielsku) -->podpisujemy umowę :)

  • Praca Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 236
    19 176