Java Developer in Test
  • Warsaw
Warszawa, Warsaw, Masovian Voivodeship, Polska
Ness Solution
16. 9. 2024

Dla naszego Partnera biznesowego z branży ubezpieczeniowej poszukujemy doświadczonego Testera Automatyzującego z mocnymi kompetencjami programistycznymi w języku Java. Idealny kandydat to osoba, która będzie nie tylko dbać o najwyższą jakość oprogramowania poprzez automatyzację testów, ale również będzie w stanie wyznaczać trendy w zakresie najlepszych praktyk testowych i programistycznych.

Obowiązki:

• Przygotowywanie i realizacja testów automatycznych systemu Klienta.

• Zapewnienie właściwej jakości wytwarzanego oprogramowania dzięki rozwijaniu piramidy testów automatycznych.

• Analiza wyników i raportowanie przebiegu testów.

• Współpraca z deweloperami i analitykami w zakresie opracowywania rozwiązań dla klientów

• Weryfikacja rozwiązań funkcjonalnych i rekomendowanie usprawnień

• Udział w wydarzeniach scrumowych zwinnego zespołu

Wymagania:

• Doświadczenie w przygotowaniu testów automatycznych min. 3 lata

• Umiejętność programowania w języku Java 8+ (preferowane wersje 17 i 21)

• Znajomość technologii z rodzaju: SQL, XPath, SoapUI, Selenium, Cucumber, Gherkin, Serenity, REST Assured, JUnit - elastyczność w doborze odpowiednich technologii w zależności od potrzeb.

• Doświadczenie w doborze, opracowaniu strategii i implementacji odpowiednich typów testów automatycznych dla realizowanych zmian

• Znajomość narzędzia do wersjonowania kodu (GIT)

• Doświadczenie z systemami do rejestracji i śledzenia błędów np.: JIRA

Mile widziane:

• Znajomość narzędzi do ciągłej integracji i wdrażania - np. Bamboo/Jenkins

• Znajomość metodyk Agile

• Praca z systemem SLS

Co oferujemy:

  • Długofalową współpracę w oparciu o kontrakt B2B
  • Wynagrodzenie zależne od doświadczenia i umiejętności 125 - 150 PLN + vat/h.
  • Pracę zdalną z wizytami w biurze raz w tygodniu (Warszawa)
  • Biuro zlokalizowane w dogodnej lokalizacji przy stacji metra.
  • Dofinansowanie opieki medycznej i karty Multisport.

  • Praca Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584