Java Developer
  • Minsk Mazowiecki
Mińsk Mazowiecki, Minsk Mazowiecki, Masovian Voivodeship, Polska
Totaldevs
30. 5. 2024

Jesteśmy spółką z sektora technologicznego. Dostarczamy zespoły i rozwiązania w wielu branżach, skupiając się jednak na sektorze finansowym i telekomunikacji.

Projekt polega realizacji zmian rozwojowych w systemie platformy sprzedaży i obsługi u Klienta w branży ubezpieczeniowej.

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie i uzgodnienie założeń technicznych do realizacji zmiany rozwojowej w systemie
  • Wycena pracochłonności zmian w systemach informatycznych
  • Implementacja zmian w funkcjonalności systemu zgodnie z projektem i standardami oraz dobrymi praktykami
  • Przeglądy kodu dostarczanego przez innych developerów
  • Diagnoza, analiza i usuwanie błędów programistycznych
  • Wsparcie programistyczne podczas wdrażania rozwiązań
  • Optymalizacja wydajnościowa oraz stabilizacja wdrożonych rozwiązań
  • Dążenie do zapewnienia łatwości rozwoju i utrzymania wytwarzanych produktów, identyfikacja i działanie na rzecz likwidacji długu technicznego systemu
  • Utrzymanie wdrożonych rozwiązań

Nasze wymagania

  • Znajomość technologii: Camunda (co najmniej w zakresie BPM)
  • Znajomość języka Java
  • Znajomość technologii: Spring, Spring Boot, Hibernate, Docker, Kubernetes
  • Znajomość metodyk Agile (mile widziany SCRUM)
  • Minimum 5-letnie doświadczenie na stanowisku programisty Java w projektach komercyjnych
  • Minimum 3 lata doświadczenia w roli developera w pracy w modelu zwinnym
  • Minimum 1 rok doświadczenia w projekcie z użyciem technologii Camunda BPM
  • Znajomości standardów SOAP i REST
  • Znajomość systemów kontroli wersji GIT
  • Znajomość zagadnień i narzędzi z obszarów developmentu (BitBucket, Sonar, Nexus)
  • Znajomość zagadnień i narzędzi z obszarów diagnozy i analizy błędów (Kibana, Elasticsearch)

Znajomość relacyjnych baz danych i SQL ze szczególnym uwzględnieniem bazy OracleMile widziane

  • Znajomość środowisk: Linux
  • Znajomość serwerów: Apache, Tomcat (tcserver)
  • Znajomość technologii: Angular 2+, TypeScript, RxJS, HTML5, CSS, Jest

Tak pracujemy nad projektem

  • Clean Code
  • code review
  • statyczna analiza kodu
  • wzorce projektowe
  • Continuous Deployment
  • Continuous Integration
  • wsparcie architekta / lidera technicznego
  • automatyzacja testów
  • środowiska testowe
  • testy funkcjonalne
  • testy integracyjne
  • testy jednostkowe
  • testy regresyjne
  • testy wydajnościowe
  • testy manualne

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • mentoring
  • szkolenia wewnątrzfirmowe
  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych
  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • Oferujemy szansę na rozwój w różnorodnych i ciekawych projektach IT, realizowanych dla znanych i rozpoznawalnych klientów
  • Możliwość pracy z najnowszymi technologiami w oparciu o najwyższe standardy developmentu
  • Stałą współpracę w pełnym wymiarze godzin w ciekawej firmie, która buduje silne i zgrane zespoły
  • Współpracę w zespole entuzjastów technologii i ekspertów w swoich dziedzinach

Etapy rekrutacji

  1. Rozmowa wstępna
  2. Rozmowa merytoryczna z osobami odpowiedzialnymi za zespół

  • Praca Mińsk Mazowiecki
  • Mińsk Mazowiecki - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080