Java Developer
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Województwo mazowieckie, Polska
PKO BP Finat
2. 10. 2024

Dla naszego klienta z sektora bankowego szukamy Java Developera do obszaru procesów biznesowych BPMN.

Zakres obowiązków:

  • budowa i konfiguracja oprogramowanie przeznaczone do automatyzacji procesów biznesowych
  • rozwój procesy biznesowe na platformie BPM
  • realizacja testów jednostkowych i integracyjnych dla wytworzonego oprogramowania

Poszukiwane kompetencje:

  • min 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • mile widziane znajomość: jBoss JBPM, Grails, języka Groovy,
  • znajomość zagadnień WSDL, SOAP, REST, XML, JSON
  • doświadczenie przy pracy z: Git, Maven, Jira, Jenkins, Elastic Search, Grafana
  • znajomość narzędzi ciągłej integracji CI/CD,
  • doświadczenie w pracy w zespole Scrum,
  • praktyczna znajomość relacyjnych baz danych,

Oferujemy:

  • umowa B2B
  • pracę w modelu hybrydowym: 1-2 x w tygodniu praca w biurze (ul. Chmielna 89, Warszawa)
  • opcjonalnie: pakiet medyczny

  • Praca Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 572
    18 690