Java Developer
  • Kraków
Kraków, Kraków, Lesser Poland Voivodeship, Polska
Connectis
5. 10. 2024

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko Java Developera do projektu z branży bankowej. Nasz Partner to ceniony lider, zajmujący kluczową pozycję w sektorze finansów. Jego dominująca rola w dziedzinie innowacji i zaawansowanych rozwiązań technologicznych sprawia, że intensywnie inwestuje w rozwój nowoczesnych platform bankowości elektronicznej, digitalizację systemów bankowych oraz kreowanie aplikacji webowych i mobilnych, ze szczególnym naciskiem na obsługę klientów korporacyjnych. Projekt dotyczy rozowju i utryzmania aplikacji związanej z kredytami ratalnymi.

100% ZDALNIE LUB WARSZAWA HYBRYDA (biuro 1 dzień w tygodniu)

‍ ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Projektowanie i implementacja nowych funkcji i poprawek w oprogramowaniu,
  • Testowanie oprogramowania pod kątem zgodności z wymaganiami,
  • Diagnozowanie i rozwiązywanie problemów z oprogramowaniem,
  • Uczestnictwo w spotkaniach zespołu i prezentacje,
  • Praca z różnymi technologiami i frameworkami,
  • Dokumentowanie oprogramowania.

CZEGO OCZEKUJEMY OD CIEBIE?

  • Minimum 4 lat komercyjnego doświadczenia na stanowisku Java Developera,
  • Minimum 2 letnie doświadczenie projektowe w sektorze bankowym - must have!
  • Znajomość zagadnień związanych z integracją systemów min. REST, SOAP,
  • Doświadczenie w pracy ze Spring, Spring Boot,
  • Bardzo dobra znajomość technologii Java 11+.

Mile widziane:

  • Doświadczenie w pracy z architekturą mikroserwisową,
  • Doświadczenie w zespołach SCRUM.

✨ OFERUJEMY:

  • Możliwość uczestnictwa w spotkaniach integracyjnych oraz meetupach technologicznych, gdzie będziesz mógł/mogła dzielić się wiedzą i doświadczeniem,
  • Wsparcie indywidulanego opiekuna ds. kadr i HR, który zawsze jest dostępny, by pomóc Ci w sprawach związanych z pracą,
  • Stabilne i długoterminowe zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Udział w innowacyjnych i długofalowych projektach w branży bankowej,
  • 5000 PLN za polecenie znajomego do któregokolwiek z naszych projektów,
  • Szybki, zdalny proces rekrutacyjny.

PROCES REKRUTACYJNY:

  • 10-minutowa rozmowa wstępna po stronie Connectis,
  • Rozmowa z działem HR po stronie Connectis,
  • Rozmowa techniczna po stronie Klienta - DECYZJA!

Jeśli spełniasz powyższe wymagania i chcesz dołączyć do dynamicznego zespołu wiodącej instytucji finansowej, czekamy na Twoją aplikację!

  • Praca Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 041
    18 563