Java Developer
  • Lublin
Lublin, Lublin, Województwo lubelskie, Polska
9bits sp. z o.o.
16. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska:

  • Projektowanie oraz tworzenie aplikacji webowych w technologii JAVA 17 oraz w oparciu o architekturę Microservices.
  • Analizowanie wymagań funkcjonalnych.
  • Dbanie o jakość wytwarzanego kodu źródłowego.
  • Współpraca z innymi programistami w ramach zespołu.
  • Współtworzenie standardów technicznych

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy z technologami JAVA.
  • Znajomość frameworka Spring (Spring Boot, Spring Data), Hibernate.
  • Znajomość relacyjnych baz danych (PostgreSql)
  • Znajomość nierelacyjnych baz danych (MongoDB).
  • Znajomość narzędzi Continuous Integration oraz kontroli wersji GIT.
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną pracę z dokumentacją techniczną.
  • Zdolność samodzielnego, analitycznego i kreatywnego myślenia.
  • Otwartość i umiejętność pracy zespołowej.

Dodatkowym atutem będzie:

  • Doświadczenie w pracy z architekturą rozproszoną skierowaną na mikrousługi (Microservices).
  • Doświadczenie w pisaniu testowych jednostkowych i integracyjnych (Spock, Groovy)

Oferujemy:

  • Ciekawe projekty i wyzwania, umożliwiające rozwój własnych kompetencji,
  • Pracę w zespole doświadczonych i wysoko zmotywowanych ludzi,
  • Pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji oraz o dużym potencjale do rozwoju,
  • Zatrudnienie w formie umowy o pracę lub B2B,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i pakiet socjalny (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, Multisport, słodycze, owoce),
  • Pracę w biurze lub hybrydowo.

  • Praca Lublin
  • Lublin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 225
    21 045