Java Developer
  • Poznań
Poznań, Poznań, Województwo wielkopolskie, Polska
Antal Sp. z o.o.
7. 10. 2024

Jako Java Developer będziesz częścią zespołu, który tworzy i rozwija oprogramowanie w oparciu o technologie Java, wspierając liderów z branży motoryzacyjnej, produkcyjnej, handlowej, dystrybucyjnej, telekomunikacyjnej, energetycznej oraz sektora publicznego.

Zadania

  • Tworzenie nowoczesnych aplikacji dla Klientów przy użyciu technologii Java;
  • Tworzenie rozwiązań opartych na wzorcach projektowych i architektonicznych z użyciem podejść takich jak: DevOps, Domain-Driven Design, Behavior-Driven Development, TDD oraz -Infrastructure as a Service/Code-
  • Praca w międzynarodowych zespołach z wykorzystaniem najlepszych praktyk i metodologii Agile (np. Scrum, SAFe, Kanban);
  • Rozwój w obszarze profesjonalnego tworzenia oprogramowania, Clean Code itp.;
  • Ścisła współpraca z doświadczonymi ekspertami, co daje szerokie możliwości pogłębiania wiedzy technicznej i biznesowej oraz umiejętności interpersonalnych.

Wymagania

  • Minimum 4 lata doświadczenia jako Java Developer;
  • Praktyczne doświadczenie w tworzeniu oprogramowania z użyciem technologii Java (JEE, Spring Boot, Hibernate);
  • Umiejętność przygotowywania testów jednostkowych;
  • Znajomość zasad SOLID podczas tworzenia kodu (Clean Code);
  • Znajomość technologii Java 8+, Maven, Unix, Linux, Github, Bitbucket;
  • Doświadczenie w projektowaniu REST API i wdrażaniu usług RESTful oraz w projektowaniu baz danych przy użyciu SQL, Oracle/SQL Server, Redis;
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
  • Mile widziana znajomość technologii front-end: JavaScript, TypeScript, Angular, React, Vue.

Oferujemy

  • Stała umowa o pracę od pierwszego dnia;
  • Hybrydowy, elastyczny model pracy;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Prywatna opieka medyczna;
  • Ubezpieczenie na życie;
  • Platforma benefitowa;
  • Możliwość uczestnictwa w certyfikowanych szkoleniach;
  • Dostęp do Pluralsight, TED Talks, Coursera, Udemy Business i SAP Learning HUB;
  • Możliwość korzystania z nowoczesnych narzędzi (w tym AI)

  • Praca Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 881
    18 238