Java Developer
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, Dolnośląskie, Polska
Inteca
23. 5. 2024

Firma Inteca posiada doświadczenie w realizacji projektów dla jednych z największych przedsiębiorstw w Polsce oraz za granicą z sektorów finansów i bankowości, przemysłu oraz usług. Współpracując z klientami, dostarczamy rozwiązania w zakresie digitalizacji procesów biznesowych, implementacji i integracji systemów informatycznych oraz świadczymy usługi oraz rozwiązania w obszarze Architektury Korporacyjnej i Architektury IT.

Inteca to zespół konsultantów i inżynierów oprogramowania z bogatym doświadczeniem w realizacji projektów dla przedsiębiorstw z różnych sektorów rynku. Codziennie rozwiązujemy złożone problemy w imię naszej misji – dostarczania wartości biznesowej przez wykorzystanie technologii informatycznych.

Zaaplikuj do nas jeśli:

  • chcesz mieć wpływ na ramy tworzenia aplikacji enterprise,
  • interesujesz się architekturą,
  • lubisz optymalizować tworzone rozwiązania,
  • lubisz uczestniczyć w dyskusjach i proponować własne rozwiązania.

Jakie zadania dla Ciebie planujemy?

  • Projektowanie oraz tworzenie aplikacji enterprise (Backend: Java/Spring/Quarkus, Frontend:Angular / WebComponents)
  • Projektowanie oraz implementacja automatyzacji procesów biznesowych (platforma BPMS)
  • Projektowanie oraz implementacja usług Microservices/ REST/SOAP (Spring, Quarkus, Szyna ESB)
  • Rozwijanie i modyfikacja istniejących rozwiązań
  • Dbałość o optymalizację, szybkość i wydajność tworzonych rozwiązań

Czego od Ciebie wymagamy?

  • Minimum 4 lata doświadczenia jako Java Developer
  • Wykształcenie w dziedzinie informatyki lub innych dziedzin ścisłych (np. matematyka, fizyka)
  • Znajomość Spring Boot (Spring Core, Spring Data)
  • Tworzenia testów jednostkowych (JUnit) i integracyjnych dla wytwarzanych rozwiązań
  • Znajomość algorytmów i struktur danych
  • Znajomość relacyjnych baz danych
  • Znajomość koncepcji i frameworków SOA i Mikroserwisy (SOAP, REST, ESB, Swagger/OpenAPI)
  • Znajomość wzorców integracyjnych i projektowych
  • Zaangażowania, skrupulatności, dbałości o jakość wytwarzanego oprogramowania

Mile widziane:

  • Doświadczenie w projektowaniu systemów z użyciem podejścia Model Driven Development (BPMN i UML)
  • Znajomość Angular, Apache Kafka, Keycloak

Oferujemy:

  • Przyjazne miejsce pracy z elastycznymi formami zatrudnienia i godzinami pracy
  • Przestrzeń na rozwój osobisty w silnym zespole inżynierskim
  • Dostęp do nowatorskich rozwiązań technologicznych
  • Opiekę medyczną Luxmed, Kartę Multisport Benefit

  • Praca Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    102 073
    17 509