Java Developer
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, Województwo dolnośląskie, Polska
AirCashBack Poland
7. 10. 2024

AirCashBack Poland Sp. z o.o. to dynamicznie rozwijająca się firma, specjalizująca się w odzyskiwaniu odszkodowań lotniczych. Obecnie poszukujemy doświadczonego Java Developera do naszego zespołu IT, który pomoże nam rozwijać nowoczesne rozwiązania dla naszych klientów.

Miejsce pracy: Zdalnie lub hybrydowo (Wrocław)

Twoje obowiązki:

Backend:

  • Tworzenie i rozwój aplikacji backendowych w oparciu o Java i Spring Framework.
  • Projektowanie, rozwój i optymalizacja mikroserwisów przy użyciu JPA, PostgreSQL oraz MySQL.
  • Tworzenie i zarządzanie REST API dla zewnętrznych aplikacji oraz integracja z zewnętrznymi systemami CRM.
  • Zarządzanie wersjonowaniem baz danych przy użyciu Liquibase.

DevOps:

  • Konfiguracja oraz zarządzanie serwerami aplikacyjnymi (Nginx lub Apache2) na Linux.
  • Tworzenie i utrzymywanie środowisk kontenerowych przy użyciu Docker.
  • Wdrażanie, monitorowanie oraz automatyzacja procesów CI/CD przy użyciu Gitlab CI/CD.
  • Monitorowanie wydajności systemów oraz infrastruktury, zapewnienie dostępności i stabilności.
  • Zarządzanie systemami kolejkowymi Kafka.
  • Utrzymywanie i optymalizacja infrastruktury serwerowej.
  • Zapewnienie ciągłości działania systemów oraz ich bezpieczeństwa.

Wymagania:

  • Minimum 3 lata doświadczenia w pracy jako Backend Developer lub DevOps.
  • Bardzo dobra znajomość Java oraz Spring Framework.
  • Doświadczenie w pracy z bazami danych PostgreSQL oraz MySQL.
  • Znajomość tworzenia i utrzymywania REST API.
  • Doświadczenie z systemami serwerowymi: Nginx lub Apache2.
  • Znajomość narzędzi do konteneryzacji, zwłaszcza Docker.
  • Doświadczenie z wdrażaniem procesów CI/CD przy użyciu Gitlab CI/CD.
  • Praktyczna wiedza w zakresie Linux oraz zarządzania serwerami.
  • Znajomość architektury mikroserwisów i systemów kolejkowych (Kafka).
  • Doświadczenie z narzędziem Liquibase do zarządzania wersjami baz danych.

Mile widziane:

  • Doświadczenie w integracji z systemami CRM.
  • Zrozumienie działania dużych, rozproszonych systemów.
  • Znajomość zagadnień związanych z bezpieczeństwem aplikacji webowych.

Oferujemy:

  • Pracę zdalną lub hybrydową (Wrocław).
  • Elastyczne godziny pracy.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia.
  • Możliwość rozwoju zawodowego w szybko rozwijającej się firmie.
  • Wsparcie zespołu oraz przyjazną atmosferę pracy.

Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu, aplikuj online!

  • Praca Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 576
    18 190