Java Developer
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Polska
Power Media
2. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Widełki:

14 000 - 21 000 PLN brutto / miesiąc (UoP)

Technologie i umiejętności:

  • Java - Bardzo dobrze
  • Spring - Dobrze
  • Hibernate - Dobrze
  • GIT - Dobrze
  • REST API - Dobrze

Twoje zadania

  • Projektowanie i rozwijanie bezpiecznych rozwiązań internetowych dla banków w obszarach takich jak: płatności globalne, multibank, zarządzanie gotówką, onboarding klientów cyfrowych, aplikacje bankowości korporacyjnej, otwarte API bankowe, innowacyjne dashboardy,
  • Tworzenie kodu z dużym naciskiem na bezpieczeństwo, wydajność, przegląd, dobrą automatyzację testów, co jest zintegrowane i wdrożone z wykorzystaniem nowoczesnych rozwiązań CI/CD,
  • Aktywny udział w prototypowaniu nowych rozwiązań i możliwość wdrażania swoich pomysłów w znaczące ulepszenia,
  • Kontakt z klientami.

Kogo szukamy?

 Główne wymagania:

  • Minimum 4 lata doświadczenia komercyjnego w programowaniu w języku Java,
  • Dobra znajomość: Spring, Hibernate, GIT, REST API,
  • Umiejętność skoncentrowania na kliencie, dbałość o szczegóły, dążenie do poszukiwania optymalnych rozwiązań,
  • Pasja do projektowania i tworzenia dobrej jakości kodu i testów,
  • Gotowość do dzielenia się wiedzą i uczenia się nowych rzeczy,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (B2/C1)– codzienna praca w międzynarodowym środowisku,
  • Chęć rozwoju zawodowego w kierunku Technical Lead, Architect, Security Expert lub Technical Product Owner.
  • Wyższe wykształcenie w dziedzinie Informatyki lub dziedzinie pokrewnej (co najmniej inżynierskie).

Mile widziane:

  • Doświadczenie z: Spring Boot, TypeScript/JavaScript, React,
  • Znajomość obszarów: Security, ElascticSearch, Kubernetes, Systems Design, Cloud.

Prosimy o przesyłanie CV w języku angielskim.

Opis projektu

Klient: Firma produktowa z niemieckim kapitałem, specjalizująca się w dostarczaniu zaawansowanych rozwiązań dla bankowości biznesowej. Nasz klient jest jednym z najbardziej innowacyjnych i jednocześnie najbardziej doświadczonych fintechów w Europie!

Portfel produktów obejmuje rozwiązania cyfrowe oraz platformy integracyjne i bankowość korporacyjną. Zapewniają one kompleksowe i interaktywne funkcjonalności dla klientów.

Tworzone przez firmę oprogramowanie działa na serwerach webowych w infrastrukturze lub chmurach dużych lub średnich banków europejskich i są utrzymywane już przez zespoły po stronie banku. Firma ze swojej strony rozbudowuje kod o funkcjonalności zamawiane przez banki i/lub oferuje jako rezultat, szerokie konsultacje i wiedzę w obszarze bankowości korporacyjnej. Projekty polegają na integrowaniu suitu produktów firmy z zewnętrznymi systemami działającymi w bankach oraz na budowaniu logiki biznesowej zaspokajającej szeroko pojęte procesy digitalizacji procesów w bankach.

Stanowisko: Java Developer (Mid).

Lokalizacja biura: Warszawa.

Stack technologiczny: Java 8, Java 17, Spring, Sprnig Boot, Hibernate, React, TypeScript, GIT, Gradle, REST API, Jenkins, Docker, Kubernetes, ElasticSearch, Kibana.

Podział pracy: 75 % backend, 25% frontend.

Środowisko pracy: Ubuntu na mobilnej stacji roboczej, IntelliJ IDEA, 2 lub 3 monitory, elektryczne biurko w biurze.

Zespół: 1 Team Leader, 1 Tester, 5 Developerów (mid/senior).

  • Praca Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 655
    18 293