Java Developer
  • Bialystok
Białystok, Bialystok, Podlaskie Voivodeship, Polska
WHATJOBS
16. 3. 2024

TeamQuest jest polską, dynamicznie rozwijającą się firmą, od ponad 10 lat zajmującą się kompleksowymi usługami doradztwa personalnego w szczególności w rekrutacji specjalistów IT.

Dla naszego Klienta z branży finansowej poszukujemy Java Developera do Zespołu Decyzyjnego ds. Ryzyka Kredytowego.Podstawą systemu Klienta jest monolityczna aplikacja Java oraz wiele aplikacji mikroserwisowych współpracujących z monolitem. Dysponują również kilkoma zewnętrznymi silnikami decyzyjnymi, które są wykorzystywane przy podejmowaniu decyzji.Klient pracuje zgodnie z ideologią Agile, aby planować, śledzić i realizować nasze zadania. W tej chwili zespół składa się z 5 programistów i 2 testerów, a także analityka biznesowego, Scrum mastera i Product Ownera.

Oferujemy:

  • Kontrakt długoterminowy
  • Dobrą atmosferę w zespole
  • Bardzo ciekawy projekt
  • Płatne dni wolne od pracy na B2B i UZ
  • Możliwość pakietu opieki medycznej (Medicover)
  • Karta multisport
  • Wsparcie konsultanta w procesach optymalizacji podatkowej (B2B)

Obowiązki:

  • utrzymanie bieżącej aplikacji
  • rozwój nowych funkcjonalności zarówno w obrębie monolitu, jak i w mikroserwisach
  • aktualizacja algorytmów decyzyjnych we współpracy z analitykami

Wymagania:

  • Min. 2 lata doświadczenia
  • Znajomość Java 8/11
  • Doświadczenie z aplikacjami Spring + Hibernate + Maven
  • Znajomość baz danych SQL
  • Doświadczenie w środowisku GIT, Maven
  • Proaktywna postawa z chęcią uczenia się nowych rzeczy
  • Doświadczenie lub dobra znajomość systemów kolejkowych (preferowany: Apache Kafka)

Dodatkowe atuty:

  • ElasticSearch
  • Docker
  • Kubernetes
  • AWS

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

  • Praca Białystok
  • Białystok - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 655
    18 293