Java Developer
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
TeamQuest Sp. z o.o.
26. 9. 2024
18000 - 22000 PLN

Dla naszego Klienta, dużej firmy świadczącej usługi IT dla sektora bankowego w całej Europie, szukamy osoby na stanowisko Java Developera.

Wymagania:

  • min. 3 lata doświadczenia komercyjnego (preferowane w sektorze finansowym)
  • doskonała znajomość Java 17
  • praktyczna umiejętność pracy w Spring, Hibetnate
  • znajomość relacyjnych baz danych
  • praktyczna znajomość REST API
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę
  • pakiet benefitów (karta sportowa, ubezpieczenie medyczne, płatny dzień wolny w urodziny, integracje firmowe)
  • pracę hybrydową w modelu 3/2 w Warszawie
  • roczny budżet szkoleniowy

Obowiązki:

  • bieżące prace utrzymaniowe aplikacji
  • rozwój nowych funkcjonalności
  • dbałość o jakość i przejrzystość kodu
  • rozwój komponentów w oparciu o architekturę mikroserwisową
  • współpraca z międzynarodowym zespołem po stronie Klienta

  • Praca Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 035
    19 836