Java Developer
  • Łódź
Łódź, Łódź, Łódź Voivodeship, Polska
Grupa Agora
16. 9. 2024

Jesteśmy jedną z największych firm medialnych w Polsce. Od ponad 30 lat tworzymy jakościowe treści, oferujemy ciekawą rozrywkę oraz szeroki wybór usług reklamowych. Gazeta.pl, „Gazeta Wyborcza”, Wyborcza.pl, Radio TOK FM, Radio ZET, AMS, kina Helios to tylko niektóre z naszych marek. Dołącz do działu Technologii i twórz razem z nami najbardziej rozpoznawalne marki w kraju.

Twoje zadania:

  • tworzenie i rozwój serwisów internetowych w technologii Java,
  • praca nad aplikacją pisaną od podstaw w najnowszych technologiach (Java 21),
  • rozwój narzędzi wspomagających pracę redakcji.

Nasze oczekiwania:

  • minimum 5-letnie doświadczenie na stanowisku Java Developera,
  • bardzo dobra znajomość języka Java 21, Spring Framework 6.x, Spring Boot 3.x,
  • doświadczenie w tworzeniu usług w architekturze rozproszonej,
  • doświadczenie w pisaniu testów jednostkowych/integracyjnych,
  • znajomość języka zapytań SQL,
  • praktyczna znajomość: MongoDB, GIT, Maven, Jenkins, Docker, CI/CD,
  • dojrzałość zawodowa i emocjonalna, samodzielność, umiejętność pracy w zespole i proaktywność w działaniu.

Mile widziane:

  • praktyczna znajomość BDD.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o wybraną formę współpracy – umowa o pracę bądź własna działalność gospodarcza,
  • pracę w modelu hybrydowym (możesz pracować zdalnie przez większość czasu z dowolnego miejsca w Polsce. Oczekujemy, że kilka razy w kwartale spędzisz czas z zespołem w biurze w Warszawie),
  • elastyczny czas pracy,
  • przy zatrudnieniu na podstawie umowy o pracę dostęp do pakietu benefitów (dofinansowanie do karty Multisport, opieka medyczna, linia wsparcia psychologicznego, przedpłacona karta płatnicza Edenred, dofinansowanie do wypoczynku pracownika i dzieci, dodatkowe świadczenia socjalne, dodatkowe dni urlopu, zniżki na nasze produkty i usługi, do kina i teatru),
  • przy zatrudnieniu w oparciu o umowę cywilnoprawną możliwość wykupienia na preferencyjnych warunkach pakietu medycznego oraz ubezpieczenia na życie, linia wsparcia psychologicznego, dostęp do karty Multisport, zniżki na książki, audiobooki, ebooki, prenumeraty naszych tytułów oraz do kina i teatru,
  • możliwość praktycznego wykorzystania takich technologii jak Rancher, Kubernetes, bazy danych (MySQL, Mongo DB) oraz wiele innych (Kafka, Redis, Zookeeper itd.),
  • dostęp do najnowszych technologii i rozwiązań,
  • możliwość aktywnego uczestnictwa w procesie projektowania rozwiązań,
  • wymianę wiedzy w zespole, m.in. podczas cyklicznych szkoleń wewnętrznych,
  • przyjazną i wspierającą atmosferę pracy,
  • możliwość uczestniczenia w szkoleniach i konferencjach,
  • pracę w jednej z największych firm medialnych w Polsce.

  • Praca Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584