Java Developer
  • Kraków
Kraków, Kraków, Małopolskie, Polska
j-labs
26. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Praca hybrydowa 1-2 dni/miesiąc w biurze Kraków

Projekt:

  • To strategiczna platforma do kalkulacji i zarządzania czynnikami ryzyka na rynkach inwestycyjnych (np. historyczne dane rynkowe, scenariusze do obliczeń wartości w ryzyku etc.).
  • Jest budowany w oparciu o architekturę mikroserwisową, działa w czasie rzeczywistym przetwarzając duże wolumeny danych.
  • Twoje zadania: projektowanie i rozwój rozwiązań, udział w decyzjach architektonicznych, code review innych członków zespołu.

Wymagania:

  • Minimum 4-5 lat doświadczenia w programowaniu w Java (w tym idealnie w Java 17).
  • Bardzo dobra znajomość Spring (Spring Boot i core Spring API’s).
  • Doświadczenie w projektowaniu i implementacji REST APIs.
  • Znajomość baz danych (preferowany PostgreSQL).
  • Wiedza z zakresu DevOps i CI/CD np. Jenkins, Git.
  • Znajomość j. angielskiego na poziomie min. B2.
  • Znajomość j. polskiego na poziomie min. B2.

Mile widziane:

  • Znajomość chmury GCP (GKE, gcloud SDK, Cloud SQL, DataFlow, BigTable).
  • Doświadczenie z Kafka.
  • Terraform, Kubernetes, Docker.

Sprawdź, dlaczego warto być w j‑labsowym community!

  • Dołączysz do firmy stworzonej przez inżynierów dla inżynierów, która istnieje na rynku od 13 lat . Obecnie zatrudniamy ponad 500 osób.
  • j-labs to stabilność i długofalowa współpraca – około 20% załogi  to osoby pracujące już ponad 5 lat !
  • Możesz zmienić projekt  – rób to co lubisz, rozwijaj swoje kompetencje, zdobywaj nowe.
  • Robimy dobre IT albo wcale . Technologie, w których pracujemy to m.in. Java 17, Spring, Hibernate, Mikroserwisy, AWS/Azure/GSP/, Terraform,
  • Eksperci przyciągają ekspertów – średnie doświadczenie naszych inżynierów wynosi 9 lat , a 30%  zostaje zatrudnionych z polecenia.
  • Stawiamy na knowledge sharing i rozwój .  Organizujemy Talk4Devs , meet’upy, dajemy Ci przestrzeń do budowania swojej marki osobistej jako prelegent, czy prowadzenia własnych projektów, których rezultaty możesz przedstawiać m.in na naszym blogu.
  • Dołącz do Gildii Technologicznej  lub stwórz własną – nasze community zrzeszają specjalistów w obszarach: Java , Kotlin, .NET, Frontend, Management, DevOps, Quality Assurance
  • Mamy zakodowane, że jest czas pracy i czas nie pracy, więc bardzo dbamy o to, aby work life balance  został zachowany.
  • Otrzymaliśmy w tym roku certyfikat Great Place to Work  (aż 80% odpowiedzi w ankiecie dotyczącej różnych obszarów wybierało najwyższe noty, jesteśmy w pierwszej 10 firm z najlepszym wynikiem)

  • Praca Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    97 510
    17 064