IT Team Manager (Systemy Finansowe)
  • Łódź
Łódź, Łódź, Województwo łódzkie, Polska
Rossmann
16. 9. 2024

Zapraszamy do aplikowania Menedżerów IT, którzy chcą pracować w profesjonalnym środowisku Biznes – IT. Zapraszamy osoby, które lubią ciekawe wyzwania związane z prowadzeniem projektów, pracą z partnerami biznesowymi oraz na wysokim poziomie inżynierskim środowiskiem IT.

Jako Menedżer IT będziesz realizować zadania w głównych obszarach odpowiedzialności:

  • zapewnienie dobrych relacji biznesowych z naszymi partnerami wewnętrznymi   zarządzanie 15 os. zespołem złożonym z analityków, developerów, devopsów
  • zarządzanie wspólnie z product ownerami roadmapą produktową oraz architekturą obszaru HLD.
  • zapewnienie bezpieczeństwa  i jakości dostarczanych produktów.

Opis zespołu:

Jako IT Manager będziesz kierował Liderem, który będzie miał kluczowy wpływ na rozwój obszaru finansowego i wprowadzanie nowoczesnych rozwiązań.

Zarządzając zespołem złożonym z developerów i analityków, pracujących w metodykach zwinnych z wykorzystaniem frameworka SCRUM, będziesz miał okazję wykorzystać swoje umiejętności w tworzeniu ścieżek rozwojowych oraz pracy z kołami kompetencji.

W zakresie pracy z pozostłymi zespołami IT będziesz miał wsparcie profesjonalnych zespołów Security, Architektury, Software engeeringu, Quality Assurance.

W naszych projektach wykorzystujemy nowoczesne frameworki webowe i mobilne a także pracujemy w oparciu o chmurę publiczną AWS oraz wewnętrzną wykorzystującą Kubernetes.  W ramach codziennej praktyki Scrum oraz Devops używamy narzędzia Azure DevOps

Twoje zadania:

  • zarządzanie zespołem it w zakresie organizacji pracy, rozwoju pracowników, planowania pracy,
  • zarządzanie zespołem oparte o kompetencje menedżerskie,
  • wsparcie zespołu w identyfikacji problemów i sposobów na ich rozwiązanie,
  • motywowanie i wspieranie pracowników w rozwoju m.in. poprzez prowadzenie rozmów rozwojowych,
  • zapewnienie standardów zgodnych ze zwinnymi metodykami zarządzania,
  • delegowanie odpowiedzialności na rzecz poszczególnych członków zespołu,
  • współpraca z wewnętrznym klientem biznesowym, zorientowana na rozwój oprogramowania dedykowanego na potrzeby działu,
  • praca z biznesem w zakresie roadmap i planów rozwoju biznesu,
  • planowanie strategiczne,
  • zarządzanie budżetem sekcji i projektów pozostających w ramach portfela, zarządzanie dostawcami,
  • innowacje i śledzenie trendów biznesowych,
  • uczestnictwo w inicjatywach it,
  • współpraca z innymi jednostkami it.

Nasze wymagania:

  • znajomość metodyk prowadzeni projektów Waterfall/Scrum,
  • minimum 3 letnie doświadczenie w zarządzaniu zespołem,
  • zdolność kierowania zespołami, motywowania pracowników, rozwiązywania konfliktów i budowania relacji międzyludzkich,
  • umiejętność podejmowania decyzji na podstawie danych,
  • język angielski na poziomie B2 (umożliwiający kontakt z dostawcami),
  • bardzo dobre umiejętności interpersonalne i zarządzania zespołem,
  • znajomość charakterystyki branży i prowadzenia projektów IT,
  • gotowość do pracy hybrydowej (3 dni pracy stacjonarnej w tygodniu),
  • wiedza z obszaru zarządzania projektami i Frameworka SCRUM,
  • komunikatywność, asertywność i umiejętności analityczne.

Mile widziane:

  • znajomość kluczowych procesów finansowychi zdolność do łączenia celów biznesowych z technologią.
  • praca z systemem SAP będzie dodatkowym atutem

Co możemy Ci zaoferować:

  • umowę o pracę lub kontrakt B2B,
  • jeden dzień pracy zdalnej w tygodniu,
  • możliwość uczestnictwa w konferencjach Tribes,
  • przestrzeń do eksperymentowania,
  • współpracę opartą na wartościach - jesteśmy zespołem, który kieruje się określonymi wartościami. Wspieramy atmosferę pracy opartą na szacunku, zaufaniu i współpracy. Promujemy innowacyjność, kreatywność i odpowiedzialność,
  • możliwości rozwoju - wierzymy w nieustanne doskonalenie i chcemy pomagać naszym pracownikom w rozwoju potencjału (oferujemy szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne, warsztaty, szkolenia e-learningowe, programy rozwojowe, oraz możliwość uczestniczenia w rekrutacjach wewnętrznych),
  • przyjazną atmosferę, zarówno w pracy jak i w Game Room,
  • catering w biurze,
  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych,

Ssprawdź co jeszcze czeka na Ciebie w Rossmannie: www.kariera.rossmann.pl/benefity.

Proces rekrutacji:

  1. Przesłanie i analiza CV
  2. Telefoniczna rozmowa wstępna
  3. Spotkanie (około 1h) w Centrum Informatycznym Rossmann
  4. Decyzja

Liczba osób w zespole: 15

Tak pracujemy: wewnątrz organizacji, agile, scrum

Skład zespołu: backend developer, full-stack developer, business analyst.

  • Praca Łódź
  • Team leader Łódź
  • Administrator IT Łódź
  • Pośrednik finansowy Łódź
  • Doradca finansowy Łódź
  • Analityk finansowy Łódź
  • Dyrektor finansowy Łódź
  • Manager Łódź
  • Specjalista ds. bezpieczeństwa IT Łódź
  • Account manager Łódź
  • Project Manager Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584