IT Systems Integration Specialist (SQL, ETL)
  • Kraków
Kraków, Kraków, Polska
Power Media
24. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Technologie i umiejętności:

  • SQL - Dobrze
  • T-SQL - Dobrze
  • PL/SQL - Dobrze
  • ETL - Dobrze

Twoje zadania

  • wdrażanie rozwiązań informatycznych i aplikacji przygotowanych przez firmę u klientów
  • integracja systemów analitycznych (IBM SPSS) z systemami bazodanowym i operacyjnymi
  • tworzenie aplikacji i procedur uzupełniających do budowanych rozwiązań w oparciu o: skrypty i narzędzia bazodanowe, systemy IBM SPSS, skrypty Pythona itp.
  • wsparcie klientów w zakresie użytkowania dostarczonych przez firmę rozwiązań

Kogo szukamy?

Wymagania:

  • doświadczenie w programowaniu w języku SQL
  • kompetencje w zakresie optymalizacji kodu zapytań (PL/SQL, T-SQL)
  • znajomość procesów i bazodanowych narzędzi ETL
  • zdolność analitycznego myślenia
  • umiejętność skryptowania shellowego i posługiwania się językiem Python
  • znajomość zagadnień administracji bazami danych (SQL Server, Oracle)
  • doświadczenia z narzędziami i systemami analizy danych (np. IBM SPSS, SAS, R, itp.)
  • posługiwanie się językiem angielskim

Opis projektu

Dla naszego klienta, renomowanego dostawcy analitycznych rozwiązań informatycznych dla potrzeb marketingu, sprzedaży, zarządzania relacjami z klientami, zarządzania ryzykiem, przeciwdziałania nadużyciom itp., poszukujemy IT Systems Integration Specialist (SQL).

Oferujemy:

  • interesującą pracę i przyjazną atmosferę w zespole
  • umowę o pracę
  • świadczenia dodatkowe (pakiet medyczny itp.)
  • atrakcyjne wynagrodzenie z systemem premiowania
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  • aktywny udział w projektowaniu rozwiązań
  • możliwość pracy zdalnej w 90%

  • Praca Kraków
  • Administrator IT Kraków
  • Specjalista ds. bezpieczeństwa IT Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 161
    18 749