IT Systems Integration Specialist (SQL)
  • Kraków
Kraków, Kraków, Lesser Poland Voivodeship, Polska
Power Media
2. 10. 2024

Dla Naszego Klienta, dynamicznie rozwijającej się firmy specjalizującej się w rozwiązaniach z zakresu analityki predykcyjnej i sztucznej inteligencji, poszukujemy doświadczonego IT Systems Integration Specialist. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za projektowanie i wdrażanie zaawansowanych rozwiązań integracyjnych, umożliwiających sprawną współpracę różnych systemów IT.

Jeśli szukasz środowiska, w którym możesz rozwijać swoje umiejętności techniczne i wpływać na przyszłość technologii, to idealna oferta dla Ciebie!

Biuro: Kraków

(praca zdalna możliwa w 80%)

Zakres obowiązków:

  • Wdrażanie rozwiązań informatycznych i aplikacji przygotowanych przez firmę u klientów
  • Integracja systemów analitycznych (IBM SPSS) z systemami bazodanowymi i operacyjnymi
  • Tworzenie aplikacji i procedur uzupełniających do budowanych rozwiązań w oparciu o: skrypty i narzędzia bazodanowe, systemy IBM SPSS, skrypty Pythona itp.
  • Wsparcie klientów w zakresie użytkowania dostarczonych przez firmę rozwiązań

Wymagania:

  • Doświadczenie w programowaniu w języku SQL
  • Znajomość zagadnień administracyjnych systemów z rodziny Windows i Linux
  • Kompetencje w zakresie optymalizacji kodu zapytań (PL/SQL, T-SQL)
  • Znajomość procesów i bazodanowych narzędzi ETL
  • Zdolność analitycznego myślenia
  • Co najmniej trzy lata doświadczenia na podobnym stanowisku

Dodatkowymi atutami będą:

  • Umiejętność skryptowania shellowego i posługiwania się językiem Python
  • Znajomość zagadnień administracji bazami danych (SQL Server, Oracle)
  • Doświadczenie z narzędziami i systemami analizy danych (np. IBM SPSS, SAS, R)
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Świadczenia dodatkowe (pakiet medyczny itp.)
  • Atrakcyjne wynagrodzenie z systemem premiowania
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  • Aktywny udział w projektowaniu rozwiązań
  • Możliwość pracy zdalnej w 80%

  • Praca Kraków
  • Administrator IT Kraków
  • Specjalista ds. bezpieczeństwa IT Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 407
    18 648