IT Support Specialist
  • Rzeszów
Rzeszów, Rzeszów, podkarpackie, Polska
LOT Aircraft Maintenance Services Sp. z o.o.
11. 6. 2024

Misją LOTAMS jest oferowanie usług najwyższej jakości poprzez wykonywanie przeglądów technicznych zgodnie z najwyższymi standardami, by zapewnić niezawodność operacji lotniczych i bezpieczeństwo pasażerom.

Obowiązki na stanowisku:

  • Konfiguracja sprzętu IT według ustalonych standardów;
  • Obsługa systemu Helpdesk;
  • Obsługa systemu SDK;
  • Prowadzenie ewidencji oraz dystrybucji sprzętu IT;
  • Zapewnienie działania usług IT w zakresie niezbędnym do prawidłowego funkcjonowania spółki;
  • Projektowanie oraz modernizowanie sieci informatycznych.

Nasze wymagania:

  • Min. 2 lata doświadczenia w pracy na analogicznym stanowisku;
  • Dobra znajomość systemów Windows 10 oraz Windows 11;
  • Bardzo dobra znajomość pakietu Office 365;
  • Znajomość systemu AD;
  • Podstawowa znajomość budowy oraz zasad działania komputera i drukarki, a także umiejętność usuwania prostych usterek;
  • Znajomość protokołu TCP/IP oraz znajomość urządzeń sieciowych;
  • Znajomość j. angielskiego na poziomie min. B2;
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Samodzielność w rozwiązywaniu problemów technicznych;
  • Dobra organizacja pracy.

Oferujemy:

  • Pakiet benefitów pozapłacowych, w tym Multisport, LUXMED;
  • Preferencyjne ceny biletów lotniczych;
  • Szeroki pakiet świadczeń socjalnych;
  • Elastyczne formy zatrudnienia.

  • Praca Rzeszów
  • Administrator IT Rzeszów
  • Specjalista ds. bezpieczeństwa IT Rzeszów
  • Rzeszów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851