IT Support Project Manager
  • Poznań
Poznań, Poznań, Województwo wielkopolskie, Polska
Data System
16. 9. 2024

PROSZĘ O PRZESYŁANIE CV W JĘZYKU POLSKIM !!! PRACA STACJONARNA W POZNANIU - PROSZĘ CZYTAĆ OGŁOSZENIE UWAŻNIE!

Hej!

Firma Data System, lider w branży lokalizacji i monitoringu, działający na rynku od 20 lat, poszukuje dynamicznej i doświadczonej osoby na stanowisko Project Managera w trybie stacjonarnym. Jeśli masz doświadczenie w zarządzaniu projektami i chcesz dołączyć do zespołu, który dostarcza innowacyjne rozwiązania dla firm transportowych, handlowych i dystrybucyjnych, to ta oferta jest dla Ciebie!

A co robimy teraz?

Teraz przenosimy nasz system do chmury AWS, rozbudowujemy o nowe moduły, wdrażamy sztuczną inteligencję do obsługi naszych usług. Chcemy, aby Dział Techniczny został przez nią odciążony z codziennych zapytań i próśb, chcemy także aby Dział Handlowy mógł być bardziej dostępny i szybciej odpowiadać na zapytania dla naszych klientów. To wszystko ma być w Twoich rękach. Mamy już testowe rozwiązania, wiemy, jak to robić, chcemy Cię nauczyć i prosić o rozwijanie tych narzędzi.

Obowiązki:

  • Zarządzanie projektami od etapu planowania po realizację i zakończenie.
  • Koordynacja pracy zespołów projektowych, w tym działu handlowego, sklepu internetowego i dystrybutorów.
  • Monitorowanie postępów prac, identyfikacja potencjalnych ryzyk i wprowadzanie niezbędnych korekt.
  • Komunikacja z klientami oraz interesariuszami w celu zapewnienia wysokiej jakości usług.
  • Tworzenie harmonogramów, budżetów oraz raportów projektowych.

Wymagania:

  • Minimum 3 lata doświadczenia na stanowisku Project Managera.
  • Doświadczenie w branży transportowej lub technologicznej będzie dodatkowym atutem.
  • Umiejętność zarządzania wieloma projektami jednocześnie.
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i interpersonalne.
  • Znajomość narzędzi do zarządzania projektami (np. MS Project, Jira).
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.

Oferujemy:

  • Pracę stacjonarną w dynamicznie rozwijającej się firmie, liderze w swojej branży.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy.
  • Możliwość rozwoju zawodowego i uczestnictwa w innowacyjnych projektach.
  • Przyjazną atmosferę pracy oraz wsparcie doświadczonego zespołu.

Jeśli chcesz dołączyć do zespołu specjalistów, rozwijać swoje umiejętności i pracować nad innowacyjnymi projektami, nie zwlekaj - aplikuj już dziś!

Prosimy a aplikacje w języku polskim i w PDF-ie.

Etapy rekrutacji:

Rozmowa telefoniczna z pracownikiem HR    Wideorozmowa ze specjalistą   Krótkie zadanie do wykonania  Witamy na pokładzie!

  • Praca Poznań
  • Project Manager Poznań
  • Administrator IT Poznań
  • Manager Poznań
  • Specjalista ds. bezpieczeństwa IT Poznań
  • Account manager Poznań
  • Product manager Poznań
  • HR Manager Poznań
  • Content Manager Poznań
  • Key Account Manager Poznań
  • Business Development Manager Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567