IT Specialist
  • Szczecin
Szczecin, Szczecin, zachodniopomorskie, Polska
Flex Wind Poland Sp. z o.o.
7. 8. 2024

Stanowisko Specjalisty IT jest ważną funkcją w naszym zespole. Rola ta obejmuje szerokie spektrum usług, w tym zarządzanie incydentami, realizację zgłoszeń i zarządzanie infrastrukturą IT. Ponadto, osoba na tym stanowisku szkoli użytkowników w zakresie najlepszych praktyk korzystania z usług IT, zaspokaja potrzeby biznesowe w zakresie bezpieczeństwa danych oraz pełni funkcję wsparcia technicznego.

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie wsparcia technicznego (za pośrednictwem poczty elektronicznej, chatu, telefonu i osobiście)
  • Obsługę zamówień sprzętu IT, zarządzanie zasobami i relację z dostawcami. W razie potrzeby likwidację sprzętu
  • Konfigurowanie i aktualizowanie urządzeń roboczych oraz obsługę drukarek, stacji roboczych i urządzeń mobilnych
  • Zaawansowane administrowanie użytkownikami i bazami danych
  • Prowadzenie szkoleń dla nowych pracowników i dostarczanie ogólnych informacji z zakresu IT
  • Koordynowanie modernizacji i wdrożeń infrastruktury we współpracy z działami

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Biegłość w zakresie technicznego wsparcia infrastruktury, chmury i aplikacji biznesowych
  • Wszechstronna znajomość platform i aplikacji Microsoft, Citrix, Azure itp.
  • Doświadczenie w zapewnianiu wsparcia IT (zarówno zdalnego, jak i lokalnego) w różnych kulturach i strefach czasowych
  • Proaktywność i umiejętność ustalania priorytetów
  • Poczucie humoru ?

To oferujemy

  • Stabilność i rozwój: Praca w międzynarodowej firmie, umowa o pracę lub długoterminowy kontrakt B2B
  • Rozwój zawodowy: Codzienna praktyka języka angielskiego, możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju umiejętności
  • Dodatkowe korzyści: Dofinansowanie nauki języka angielskiego, tryb pracy hybrydowej, ubezpieczenie na życie, system kafeteryjny MyBenefit, darmowy parking

⚠Zarządzanie incydentami:

Zapewnienie wsparcia technicznego użytkownikom w zakresie oprogramowania, aplikacji, sprzętu, sieci i innych rozwiązań

????Realizacja zamówień:

Zamawianie, zarządzanie, konfigurowanie i wdrażanie sprzętu komputerowego i urządzeń peryferyjnych oraz obsługa instalacji i aktualizacji aplikacji i systemów operacyjnych.

????Zarządzanie urządzeniami:

Obsługa, konserwacja i konfiguracja sprzętu IT w przestrzeniach biurowych, w tym drukarek, sal konferencyjnych.

Dołącz do nas! Czekamy właśnie na Ciebie!

  • Praca Szczecin
  • Administrator IT Szczecin
  • Specjalista ds. bezpieczeństwa IT Szczecin
  • Szczecin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584