IT Sourcing Specialist
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
RITS Professional Services spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
20. 7. 2024

Twój zakres obowiązków

1. Pozyskiwanie kandydatów:

1.1 Sourcing:

- Prowadzenie aktywności sourcingowych:

- Wyszukiwanie kandydatów w różnych źródłach (portale branżowe, social media, bazy danych).

- Nawiązywanie kontaktów z kandydatami (mailing, cold calling).

- Pozyskiwanie informacji o kandydatach i ich dopasowaniu do projektów.

- Poszukiwanie nowych vendorów (szczególnie na rynkach zagranicznych).

- Współpraca z freelenacerami.

1.2 Przygotowywanie ogłoszeń:

- Dodawanie ogłoszeń na portalach społecznościowych (LinkedIn, pracuj.pl, JJIT, Nofluffjobs).

- Tworzenie materiałów graficznych do ogłoszeń.

- Publikacja postów na LinkedIn i innych kanałach branżowych.

2. Zarządzanie procesem rekrutacji:

- Przygotowywanie Candidate Report - szczegółowych profili Specjalistów IT.

- Przygotowywanie blind CV.

- Przygotowywanie market mappingów.

- Research rynku i stawek.

3. Współpraca z zespołami:

- Bliska współpraca z działem New Business - przygotowywanie prospektów.

- Współpraca z rekrutacją w celu kompletowania informacji o projektach i sporządzania list pytań.

- Zarządzanie bazą vendorów, aktualizowanie kontaktów.

- Obsługa skrzynki mailowej przeznaczonej do kontaktu z vendorami - weryfikowanie nazwisk kandydatów i sprawdzanie feedbacków.

- Zarządzanie profilami od vendorów w systemie ATS (szczególnie pilnowanie okresów ownershipu).

4. Narzędzia i technologia:

- Jakościowe wprowadzanie danych do systemu ATS.

Nasze wymagania

  • 1-2 lata doświadczenia w sourcingu: znajmość narzędzi, praktyk, różnych metod sourcingowych i docierania do Kandydatów
  • Doświadczenie w pracy na KPI i SLA
  • Proaktywne podejście, inicjatywa w działaniu, samodzielność, umiejętność wdrażania własnych pomysłów
  • Swoboda poruszania się w mediach społecznościowych
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację
  • Otwartość i zaangażowanie w ciągłą naukę i poszerzanie swoich umiejętności
  • Otwartość na zmiany, chęć pracy w dynamicznym środowisku
  • Bardzo dobra organizacja własnej pracy
  • Znajomość dobrych praktyk z zakresu CX
  • Umiejętność budowania relacji z kandydatami, tak by móc do nich wracać w ramach różnych rekrutacji

To oferujemy

  • Możliwość pracy, nauki i rozwoju w branży nowoczesnych technologii
  • Prywatne ubezpieczenie medyczne (możliwość skorzystania z placówek LuxMed, EnelMed, Babka Medica lub Centrum Damiana) lub Karta Sportowa
  • Dofinansowanie do nauki języka angielskiego
  • Aktywności społeczne i imprezy integracyjne
  • Preferowaną formę umowy
  • Długoterminową współpracę w pełnym wymiarze godzin
  • Pracę hybrydową na terenie Warszawy
  • Pracę w dynamicznej firmie IT bez sztywnych reguł korporacyjnych
  • Swobodę w działaniu, elastyczność
  • Pełne wsparcie w procesie wdrożenia i onboardingu
  • Świetną atmosferę pracy
  • Biuro przyjazne psom i kotom ;)

  • Praca Warszawa
  • Administrator IT Warszawa
  • Specjalista ds. bezpieczeństwa IT Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584