IT Server & Storage Administrator
  • Zawiercie
Zawiercie, Zawiercie, Śląskie, Polska
CMC POLAND SP. Z O.O.
7. 9. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Administracja infrastrukturą w serwerowniach: serwerami fizycznymi / wirtualnymi, dostępami, kontami Active Directory,
  • Zapewnianie wysokiej dostępności systemów produkcyjnych (High Availability),
  • Analiza i rozwiązywanie problemów na drugiej linii wsparcia,
  • Tworzenie, utrzymanie i aktualizacja dokumentacji technicznej związanej z powyższymi obszarami,
  • Bieżący nadzór, monitorowanie, rozwój i konserwacja infrastruktury serwerowej i informatycznej,
  • Obsługa incydentów i zleceń w systemie ITSM (Cherwell),
  • Współpraca z dostawcami sprzętu i usług,
  • Współpraca z innymi globalnymi zespołami CMC IT US,
  • Uczestnictwo w projektach realizowanych przez firmę.

WYMAGANIA:
  • Wykształcenie wyższe w kierunku informatycznym,
  • Dobra znajomość języka angielskiego w piśmie i mowie,
  • 2 letnie doświadczenie i praktyczna znajomość środowiska Windows Server, Windows 10/11, Ubuntu, systemów do wykonywania kopii zapasowych,
  • 2 letnie doświadczenie i praktyczna znajomość obszaru migracji serwerów fizycznych i utrzymywania środowiska wirtualizacji VMware,
  • Podstawowa wiedza i doświadczenie w zakresie obsługi i diagnostyki sieci LAN,
  • Komunikatywność w relacjach z wewnętrznymi użytkownikami i zewnętrznymi partnerami,
  • Samodzielność, zaangażowanie i otwartość na różnorodne zadania,
  • Umiejętności zarządzania czasem pracy i ustalania priorytetów,
  • Sumienność oraz dokładność realizowanych zadań,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Zaangażowanie i dążenie do rozwijania swoich umiejętności,
  • Posiadanie certyfikatów będzie zaletą,
  • Wiedza z zakresu procesów ITIL i Najlepszych Praktyk IT jest mile widziana,
  • Prawo jazdy kat. B.

OFERUJEMY:
  • Zatrudnienie w CMC Poland Sp. z o.o. w oparciu o umowę o pracę - stała praca w stabilnej międzynarodowej firmie,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Dostęp do szerokiego katalogu oferowanych kursów i szkoleń podnoszących kwalifikacje zawodowe,
  • Prywatną opiekę medyczną w programie Medicover, z własną przychodnią przyzakładową dla pracowników i ich rodzin, zlokalizowaną w Zawierciu
  • Dofinansowanie w programie sportowym do karty MultiSport,
  • Korzystne warunki ubezpieczenia na życie w pakiecie grupowym,
  • Bogaty pakiet świadczeń z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (m.in. dofinansowanie do wypoczynku, karty przedpłacone dla dzieci z okazji Dnia Dziecka i Mikołaja, pożyczki),
  • Jednozmianowy system pracy: poniedziałek -piątek godz. 8.00-16.00,
  • Praca stacjonarna w biurze w Zawierciu,
  • Możliwość częściowej pracy zdalnej po pierwszych 3 miesiącach pracy,
  • Praca od zaraz.

  • Praca Zawiercie
  • Zawiercie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584