IT Security Architect
  • Kraków
Kraków, Kraków, Lesser Poland Voivodeship, Polska
E Net Production Sp. z o.o.
16. 9. 2024

Jeśli posiadasz doświadczenie w obszarze security i chcesz w dalszym ciągu się w nim rozwijać, zapoznaj się z naszym ogłoszeniem i podejmij ciekawe wyzwanie na stanowisku IT Security Architect.

W naszej firmie rozwijany jest jeden z największych systemów e-commerce, który powstał w Polsce i dziennie obsługuje miliony użytkowników internetowych, a swoje udane działania on-line prowadzą na tym systemie takie marki jak: Media Expert, Salony Agata, KROSS i wielu innych.

Zadania na stanowisku

  • Przeprowadzanie analizy ryzyka, oceny bezpieczeństwa i integracji wymagań dla nowych projektów oraz istniejących systemów.
  • Opiniowanie i weryfikacja architektury systemów oraz zapisów umów pod kątem zgodności z wymaganiami bezpieczeństwa.
  • Analiza dostawców i ich rozwiązań pod kątem zgodności z politykami bezpieczeństwa organizacji.
  • Współpraca z zespołami projektowymi oraz właścicielami biznesowymi w celu zrozumienia i implementacji wymagań bezpieczeństwa.
  • Integracja wymagań bezpieczeństwa w cyklach życia projektów IT, zgodnie z podejściem “security by design”.
  • Weryfikacja projektów i ich zgodności z regulacjami i prawem.
  • Monitorowanie i nadzorowanie implementacji wymagań bezpieczeństwa w trakcie realizacji projektów.
  • Dokumentowanie procesów, procedur i wyników analiz związanych z bezpieczeństwem IT
  • Zarządzanie podatnościami na etapie projektowania.
  • Odpowiedzialność za proces usuwania wykrytych podatności.
  • Szkolenia i podnoszenie świadomości bezpieczeństwa zespołu projektowego.
  • Przeprowadzanie i koordynowanie testów bezpieczeństwa wdrażanego rozwiązania.

Wymagania

  • Minimum 2-letnie doświadczenie w obszarach związanych z zarządzaniem bezpieczeństwem informacji.
  • Znajomość frameworków (CIS, NIST).
  • Doświadczenie w implementacji wymagań bezpieczeństwa w projektach.
  • Umiejętności analityczne.
  • Doświadczenie w koordynowaniu i analizowaniu testów bezpieczeństwa.
  • Umiejętność tworzenia spójnej dokumentacji bezpieczeństwa.
  • Znajomość standardów bezpiecznej konfiguracji systemów teleinformatycznych (minimum systemy operacyjne Linux/Windows, serwery WWW, bazy danych i sieci telekomunikacyjne).
  • Język angielski na poziomie B1/B2 oraz umiejętność korzystania z dokumentacji w języku angielskim.
  • Otwartość na współpracę z ludźmi, komunikatywność.
  • Wysoki poziom odpowiedzialności i zaangażowania w systematycznym wykonywaniu obowiązków.

Mile widziane

  • Wykształcenie wyższe o kierunku informatycznym.
  • Znajomość standardów prowadzania projektów (Agile, Scrum, Prince2).

Oferujemy

  • Rozwój umiejętności i zdobycie praktycznego doświadczenia w bardzo szerokim zakresie branży e-commerce.
  • Stabilne zatrudnienie oraz atrakcyjne wynagrodzenie — jesteśmy otwarci na różne formy współpracy (umowa o pracę, B2B).
  • Pakiet benefitów (w tym ubezpieczenie medyczne MEDICOVER grupowe na życie PZU, pakiet sportowy Medicover SPORT).
  • Pracownicze programy zniżkowe np. Media Expert.
  • Szkolenia i rozwój osobisty.
  • Konwersacje w języku angielskim z Native Speakerem.
  • Pracę w nowoczesnym biurze w dobrze skomunikowanej części Katowic lub pracę zdalną.
  • Bardzo dobrą atmosferę w pracy i świetnych ludzi wokół z ciekawymi zainteresowaniami.

  • Praca Kraków
  • Administrator IT Kraków
  • Chief security officer Kraków
  • Specjalista ds. bezpieczeństwa IT Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584