IT Recruiter
  • Warsaw
Warszawa, Warsaw, Masovian Voivodeship, Polska
TeamQuest Sp. z o.o.
7. 9. 2024

Jeśli szukasz miejsca, w którym będziesz mógł/mogła rozwijać swoje umiejętności, pracować w zgranym zespole specjalistów oraz w realny sposób wpływać na rynek zatrudnienia – aplikuj do nas! TeamQuest jest agencją rekrutacyjną, wyspecjalizowaną w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych w branży IT. Posiadamy ponad 16-letnie doświadczenie, podczas którego wypracowaliśmy skuteczną metodykę pracy. Projekty rekrutacyjne, które prowadzimy dla naszych klientów kończą się zatrudnieniem najlepiej dopasowanych kandydatów. Nie interesują nas półśrodki – zajmujemy się rekrutacją kompleksowo, jesteśmy nastawieni na wynik, osiąganie celów oraz rozwój kompetencji zespołu.Jesteśmy pewnym i wiarygodnym partnerem dla naszych klientów. Dowodem na to jest wyróżnienie naszej firmy Diamentem Miesięcznika Forbes 2024!

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej agencji, która została wyróżniona nagrodą Diamenty Forbesa
  • pracę we wspierającym i zaangażowanym zespole
  • wynagrodzenie podstawowe 6000-8000 netto + VAT na B2B plus prowizje do 10% wartości zamkniętych projektów
  • praca w biurze w okolicy Pl. Zawiszy i Ronda Daszyńskiego
  • praca na bazie ponad 60.000 kandydatów oraz wiele automatyzacji ułatwiających codzienną pracę rekrutera

Obowiązki:

  • odpowiedzialność za cały proces rekrutacji od zbierania wymagań po podpisanie umowy z Kandydatem
  • aktywna komunikacja ze wszystkimi stakeholderami procesu
  • tworzenie raportów dla Klienta
  • pozyskiwanie kandydatów (baza, LinkedIn itp.) oraz przeprowadzanie selekcji

Wymagania:

  • min. 2 lata doświadczenia na stanowisku związanym z rekrutacją
  • doskonała znajomość języka polskiego
  • świetne kompetencje komunikacyjne
  • samodzielność w działaniu i branie odpowiedzialności
  • musisz być team playerem
  • język angielski na poziomie B2 lub wyższym
  • musisz mieć pasję, coś, co Cię fascynuje poza pracą

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

  • Praca Warszawa
  • Administrator IT Warszawa
  • Specjalista ds. bezpieczeństwa IT Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584