IT Project Manager
  • Bielsko-Biała
Bielsko-Biała, Bielsko-Biała, Śląskie, Polska
Lizard Media
17. 8. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • koordynacja projektów z obszaru IT / eCommerce / aplikacji dedykowanych,
  • definiowanie zakresu projektów wspólnie z zespołem analitycznym i developerskim,
  • kontakt z klientem,
  • tworzenie harmonogramów,
  • umiejętne planowanie zasobów,
  • nadzór nad jakością i terminowością,
  • raportowanie prac wewnętrznie i dla klienta.

WYMAGANIA:
  • minimum 2 lat komercyjnego doświadczenia w prowadzeniu projektów IT,
  • umiejętności koordynowania projektów z uwzględnieniem organizacji wewnętrznej oraz kontaktu z klientem,
  • budowania długofalowych relacji z zespołem,
  • podstawowej znajomości zwinnych metodyk prowadzenia projektów (szczególnie SCRUM, Knaban),
  • komunikatywności i umiejętność specyfikowania, a także dokumentowania wykonanych prac,
  • znajomości języka angielskiego na poziomie pozwalającym na czytanie i pisanie dokumentacji,
  • dużej otwartości, drobiazgowości, systematyczności, poczucia humoru i chęć rozwoju własnych umiejętności,
  • odpowiedzialności, dyspozycyjności.

OFERUJEMY:
  • Wiemy jak ważna jest wydajność pracy. Dlatego skonfigurujesz swoje stanowisko pracy (w standardzie minimum – mocny laptop DELL + zewnętrzny ekran 24″, dedykowane biurko, wygodny fotel). Powiedz co ułatwi Ci pracę, a my o to zadbamy.
  • Wiedza! Wybierzesz certyfikaty i kursy, a my je opłacimy (w ramach przyznanego budżetu).
  • Każdy zespół jest bardzo niezależny i nie narzucamy odgórnie flow, które panuje w danym zespole. Możesz mieć bezpośredni wpływ na to, jak zespół układa pracę.
  • Dostaniesz wyzwania projektowe dla rozpoznawalnych marek z Polski i świata. Wyzwań na pewno nie zabraknie! Dbamy, aby projekty były prowadzone w warunkach komfortowych dla zespołu, jednocześnie zapewniając wysoką jakość.
  • Możesz pracować kiedy chcesz, również z domu – to kwestia do ustalenia.
  • Ruszaj się, odpoczywaj i jedz zdrowo – MultiSport, strefy chill-out (pufy, piłkarzyki).
  • Zapłacimy za prywatną opiekę medyczną.
  • Wiemy jak ważne jest życie prywatne. Dlatego jesteśmy otwarci na ustalenie regularnych dni pracy zdalnej i dopasowanie godzin pracy do reszty zespołu.

  • Praca Bielsko-Biała
  • Project Manager Bielsko-Biała
  • Administrator IT Bielsko-Biała
  • Manager Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. bezpieczeństwa IT Bielsko-Biała
  • Content Manager Bielsko-Biała
  • Account manager Bielsko-Biała
  • Product manager Bielsko-Biała
  • HR Manager Bielsko-Biała
  • Key Account Manager Bielsko-Biała
  • Business Development Manager Bielsko-Biała
  • Bielsko-Biała - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536