IT Project Manager (e-commerce/retail)
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Media Markt Polska Sp. z o.o.
28. 4. 2024

80843

Obowiązki

  • Prowadzenie projektów od strony IT - koordynowanie projektów lokalnych i międzynarodowych (realizowanych w grupie kapitałowej) oraz wsparcie zespołów biznesowych w procesie realizacji projektów (w tym wypracowywanie kierunków rozwoju)
  • Zarządzanie projektami z obszaru ecommerce
  • Ścisłe współdziałanie z analitykiem biznesowo-systemowym z własnego obszaru
  • Kontrola zależności między projektami, niezbędnych zasobów oraz zgodności z docelową architekturą IT
  • Aktywne szukanie rozwiązań gotowych lub do adaptacji
  • Negocjowanie realizacji zadań z centralnymi zespołami produktowymi – argumentowanie od strony technicznej oraz wsparcie merytoryczne
  • Szacowanie budżetu projektowego, prowadzenie dokumentacji projektowej, tworzenie harmonogramów oraz monitorowanie terminowości zadań
  • Budowanie współpracy i prowadzenie efektywnej komunikacji pomiędzy wszystkimi stronami projektów do poziomu zarządu włącznie
  • Zarządzanie ryzykiem poprzez rozwiązywanie pojawiających się problemów lub szukanie odpowiednich sposobów ich rozwiązania

Wymagania

  • Minimum 2 letnie doświadczenie na stanowisku Project Managera IT w dużej organizacji (preferowane firmy międzynarodowe) lub na stanowisku TPO
  • Doświadczenie w realizacji dużych projektów z obszaru ecommerce oraz w długofalowym rozwoju produktu/systemu
  • Doświadczenie analityczne, znajomość założeń analizy biznesowej oraz techniczna wiedza na temat integracji i komunikacji w systemach IT
  • Praktyczna znajomość narzędzi projektowych, m.in. Jira, Confluence oraz umiejętność prowadzenia projektów w metodykach zwinnych (Agile, Scrum)
  • Doświadczenie w kontakcie z klientem biznesowym, umiejętność łączenia potrzeb klienta oraz zespołu
  • Wysoki poziom samodzielności i odpowiedzialności
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego – warunek konieczny

Oferujemy

  • Premie za wyniki
  • Dedykowane szkolenia oraz możliwości rozwoju
  • Prywatna opieka medyczna i ubezpieczenie grupowe
  • Karta sportowa lub żywieniowa do wyboru
  • Kompleksowe wdrożenie i dedykowany Buddy
  • Fajny zespół

Źródło: Media Markt/Praca

  • Praca Warszawa
  • Project Manager Warszawa
  • Specjalista ds. e-commerce Warszawa
  • Administrator IT Warszawa
  • Manager Warszawa
  • Specjalista ds. bezpieczeństwa IT Warszawa
  • Content Manager Warszawa
  • Account manager Warszawa
  • Product manager Warszawa
  • HR Manager Warszawa
  • Key Account Manager Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 806
    18 864