IT Project Manager
  • Katowice
Katowice, Katowice, Województwo śląskie, Polska
GlobKurier
2. 10. 2024

W GlobKurier.pl naszą misją jest cyfryzacja branży transportowej i logistycznej!

Według FT1000 Financial Times 2023 i 2024, jesteśmy najszybciej rozwijającą się firmą w Polsce w branży Transport & Logistics!

Wpieramy inicjatywy prospołeczne tj. Fundację Rozwoju Kardiochirurgii.

Dołącz do nas i buduj z nami lidera rynku :)

Zakres zadań i obowiązków obejmuje:

  • Opracowywanie konceptów biznesowo-technicznych nowych i zmienianych funkcjonalności w programach.
  • Koordynowanie działań wszystkich uczestników projektu.
  • Rozwijanie i optymalizacja metodyki prowadzenia projektów oraz prowadzenie związanej z nią dokumentacji.
  • Zapewnienie realizacji projektów zgodnie z ustalonymi ramami czasowymi, budżetem oraz wymaganiami klienta.
  • Efektywna współpraca z zespołami technicznymi.
  • Nadzór nad terminowym i prawidłowym dostarczaniem projektów.
  • Raportowanie z postępu pracy nad projektami.
  • Udział w projektach IT w roli Analityka Biznesowego / Project Managera.
  • Definiowanie problemów i potrzeb na poziomie biznesowym.
  • Pozyskiwanie, uzgadnianie i analiza wymagań biznesowych oraz opracowywanie rekomendacji rozwiązań biznesowych.
  • Tworzenie specyfikacji wymagań funkcjonalnych i niefunkcjonalnych oraz odpowiedzialność za ich jakość i spójność.
  • Proponowanie i konsultowanie rozwiązań biznesowych ze zleceniodawcami oraz realizatorami zdefiniowanych wymagań.
  • Prowadzenie spotkań warsztatowych z klientem wewnętrznym i dostawcami.

Wymagania

  • Doświadczenie w roli analityka biznesowego, project managera w projektach IT / e-commerce / logistyka.
  • Doświadczenie w tworzeniu produktów w oparciu o wymagania klienta.
  • Doskonałe umiejętności zarządzania zespołami projektowymi oraz podwykonawcami, w tym planowanie, harmonogramowanie, alokacja zasobów oraz monitorowanie postępu.
  • Zdolność do precyzyjnej komunikacji z przedstawicielami zespołów biznesowych oraz IT.
  • Umiejętność prezentacji wyników analizy i rekomendacji dla zróżnicowanego gremium odbiorców.
  • Znajomość modelowania otoczenia i procesów biznesowych.
  • Umiejętność rozwiązywania problemów i szybkiego uczenia się.
  • Doświadczenie w zarządzaniu projektami IT (PMI / PRINCE2 / Agile/Scrum).
  • Znajomość aspektów związanych z projektami dofinansowanymi.

Mile widziane:

  • Zainteresowanie obszarem AI.
  • Doświadczenie w produkcyjnym wykorzystaniu ML/AI.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i premie.
  • Dofinansowanie zajęć sportowych.
  • Prywatną opiekę medyczną.
  • Ubezpieczenie na życie.
  • brak dress code’u
  • parking dla pracowników

  • Praca Katowice
  • Project Manager Katowice
  • Administrator IT Katowice
  • Manager Katowice
  • Specjalista ds. bezpieczeństwa IT Katowice
  • Account manager Katowice
  • HR Manager Katowice
  • Product manager Katowice
  • Content Manager Katowice
  • Key Account Manager Katowice
  • Business Development Manager Katowice
  • Katowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 108
    21 116