IT Project Manager
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Województwo mazowieckie, Polska
Finkorp
24. 9. 2024

Jesteśmy częścią Grupy Finkorp, w skład której wchodzą software house oraz firma konsultingowa.

Świadczymy szeroki zakres usług IT w ramach grupy oraz dla klientów zewnętrznych.

Projekty jakimi się zajmujemy to m.in. platformy e-commerce, platformy magazynowe, platformy badawcze, serwisy korporacyjne oraz dedykowane rozwiązania szyte na miarę. Wśród naszych klientów znajdują się Grupa ZPR Media, Totalbet Zakłady Bukmacherskie, GPW, ORLEN, Krajowa Izba Gospodarcza, ROHLIG SUUS Logistics, CAT LC, Ceramika Paradyż.

Do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko IT Project Manager.

Miejsce pracy: Warszawa, ul. Kamionkowska 45

Wymagania:

  • Minimum 3 lata doświadczenia w zarządzaniu projektami IT (warunek konieczny),
  • Znajomość procesu wytwarzania oprogramowania oraz zwinnych metod zarządzania projektami,
  • Posiadanie podstawowej wiedzy technicznej pozwalającej na skuteczną komunikację z zespołem developerów,
  • Doświadczenie w pracy ze specyfikacjami technicznymi aplikacji internetowych,
  • Umiejętność tworzenia i utrzymywania relacji z klientami, rozumienie potrzeb biznesowych,
  • Umiejętność ustalania priorytetów zadań oraz harmonogramu projektu,
  • Dobrze rozwinięte umiejętności komunikacyjne, negocjacyjne oraz konsultacyjne,
  • Umiejętność organizacji oraz zarządzania pracą własną oraz zespołu projektowego,
  • Dobrze rozwinięte zdolności analityczne, interpretacji i syntezy informacji,
  • Znajomość narzędzi zarządzania projektami (Jira, Confluence).

Zadania:

  • Tworzenie wymagań projektowych, harmonogramów, układanie planów i prowadzenie dokumentacji projektowej w tym budżetów,
  • Monitorowanie i kontrola postępu prac w prowadzonych projektach oraz raportowanie wyników,
  • Identyfikowanie i rozwiązywanie potencjalnych problemów,
  • Zarządzanie pracą zespołów projektowych,
  • Współpraca z zespołem programistycznym, managerskim oraz biznesem,
  • Zarządzanie zapytaniami klientów, analiza wymagań oraz tworzenie specyfikacji na podstawie informacji od klienta,
  • Stała komunikacja z klientem, doradztwo w zakresie możliwych rozwiązań, proaktywne wsparcie na każdym etapie projektu.

Oferujemy:

  • Przyjazne środowisko pracy, które umożliwia rozwój,
  • Brak mikro-zarządzania, samodzielność w działaniu i realny wpływ na realizację projektu,
  • Praca stacjonarna z możliwością przejścia na hybrydę po okresie próbnym,
  • Prywatna opieka medyczna,
  • Możliwość dołączenia do programu MultiSport,
  • Budżet szkoleniowy.

Zapraszamy do współpracy!

Supermedia Interactive

  • Praca Warszawa
  • Project Manager Warszawa
  • Administrator IT Warszawa
  • Manager Warszawa
  • Specjalista ds. bezpieczeństwa IT Warszawa
  • HR Manager Warszawa
  • Account manager Warszawa
  • Product manager Warszawa
  • Content Manager Warszawa
  • Business Development Manager Warszawa
  • Key Account Manager Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    105 067
    19 687