IT/OT Application Developer
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, Dolnośląskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
8. 10. 2024

Nasz klient, lider w dziedzinie technologii i innowacji, poszukuje obecnie doświadczonego programisty aplikacji, który dołączy do nowo powstałej struktury.

Dzięki globalnemu zasięgowi i wysokiej jakości, nasz klient specjalizuje się w różnych dziedzinach, takich jak systemy lotnicze i obronne, zarządzanie energią, automatyzacja i kontrola, a także technologie obróbki metali. Kierowani innowacyjnością i możliwością współtworzenia nowoczesnych rozwiązań, zapraszamy do odkrycia nowych możliwości zawodowych.

Oczekujemy

  • znajomość różnych języków programowania (proceduralnych i obiektowych)
  • zrozumienie architektury oprogramowania i projektowania baz danych
  • zrozumienie przepływów danych i API
  • wspólne programowanie w zespole
  • doświadczenie w pracy z Git i GitHub
  • doświadczenie w zbieraniu i analizie wymagań
  • język angielski na poziomie B2 i wyżej

Technologie:

  • JavaScript (najlepiej full stack, w przeciwnym razie preferowana część backendowa)
  • PowerShell i .NET
  • OPC/UA i OIB (ASM) - mile widziane

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • hybrydowy model pracy (raz w tygodniu z biura we Wrocławiu)
  • umowa o pracę
  • możliwość nauki (dostęp do platformy e-learningowej)
  • pakiety medyczne i socjalne
  • elastyczne godziny pracy
  • dodatek na posiłki
  • miejsce parkingowe
  • dodatek na dojazdy lub pakiet relokacyjny

Zadania

  • projektowanie i rozwój interfejsów między systemami OT i IT
  • projektowanie i rozwój przepływów pracy lub niestandardowych funkcji
  • utrzymanie istniejących oraz rozwijanych interfejsów
  • zbieranie i analiza wymagań

Przykłady zadań:

  • (współ)rozwój interfejsu między maszyną produkcyjną a systemem MES oparty na OPC/UA lub własnym API, w oparciu o wymagania działu produkcji
  • projektowanie i rozwój klientów HMI (Human-Machine Interface)
  • wsparcie i rozwiązywanie problemów związanych z istniejącymi interfejsami

  • Praca Wrocław
  • Administrator IT Wrocław
  • Specjalista ds. bezpieczeństwa IT Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 881
    18 238